Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Steroidová mafie v Česku StarDance 2018 Horoskop Zábava

Nejnovější kauzy

Hollywoodský film ZELENÁ MÍLE se natáčel před 20 lety. Tyto hrůzostrašné snímky pořídil fotograf ve věznici dnes

+ Dalších 11 fotografií
Americký fotograf Jeff Hagerman zachytil děsivou krásu ve státní věznici v Tennessee. Seděl v ní vrah Martina Luthera Kinga James Earl Ray a také se tam natáčel hollywoodský film Zelená míle. Podle fotek byste ale už záběry z filmu nepoznali.

Z těchto fotografií doslova mrazí. Fotograf Jeff Hagerman se rozhodl vydat do zchátralé věznice a nafotil hrůzostrašné fotografie. Z kdysi rušného nápravného zařízení v Tennessee, kde se před 20 lety natáčel hollywoodský film Zelená míle v hlavní roli s Tomem Hanksem, jsou teď trosky. Ve věznici byl zavřený i James Earl Ray, který zavraždil Martina Luthera Kinga.

Strašidelné obrázky ukazují vnitřek zrezivělého bloku, několik pater, místnosti, nedotčený telefonní systém a plynovou komoru. Vidět na nich také můžete sklad plný vyřazených pracovních kombinéz vězňů a kartonové krabice.

Fotograf nafotil i nemocniční oddělení a zubní zařízení, které byly očividně zanedbávány. Z některých fotografií jde mráz po zádech. Brány věznice se pro zločince zavřely už před 20 lety. Podívejte se, jak to tam vypadá dnes.

Mohlo by vás zajímat

Další články