Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Horoskop Pražské peklo očima vozíčkáře

Nejnovější kauzy

Hollywoodský drsňák Danny Trejo je v Praze: Do Česka se vrátil po deseti letech

+ Další fotografie
Slavný herec
Přesně po deseti letech se hollywoodský drsňák Danny Trejo (74) vrátil do Česka. V neděli vpodvečer přistál na pražském letišti, kde se ochotně fotil s fanoušky. Co bude představitel rázného agenta Johnnyho Machete ve stověžaté dělat?

Fanoušci hollywoodských akčních trháků mohou jásat. V příštích dnech bude v Praze k zastižení Danny Trejo, představitel drsného agenta Johnnyho Machete.

Na pražském letišti slavný herec přistál v neděli vpodvečer a ochotně se fotil s fanoušky. Zatím není jasné, co přesně u nás bude Danny dělat. Nedá se ale vyloučit, že přiletěl natáčet nový film. V Česku se hollywoodských hitů točí mnoho, naposledy se na Karlově mostě a v Liberci filmovalo několik scén pro nového Spider-ManaTomem Hardym.

A kde budete moct na Dannyho natrefit? Určitě bude k zastižení poblíž svého hotelu, a jelikož pochybujeme, že by tady přespával na nějaké ubytovně, neprohloupíte, když si na Treja počíháte v centru Prahy.

Mohlo by vás zajímat

Další články