Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Hollywoodskou krásku na hranici anorexie přestaly bavit diety: Pěkně se zakulatila!

Hilary Duff se takhle cítí nejlépe.
Zdroj: Profimedia
+ Další fotografie
Zářila hlavně v teenagerských komediích a objevila se v několika seriálech. Hilary Duff (28) byla vždycky jako proutek a chvílemi vypadala, že se snad zlomí. Tomu je teď konec. Sekla s dietami a vypadá konečně spokojeně.

Herečky a modelky svoje fanoušky věčně krmí historkami o svém dobrém metabolismu a vykládají, jak nemusí držet diety a chodit do fitka. To ale platí možná tak pro 5 % z nich. Drtivá většina celebrit totiž drží diety, celou kariéru se omezují a osobního trenéra vídají víc než vlastní rodinu.

Ale někdy je potřeba si říct „dost“ a trochu si užívat. A to přesně udělala Hilary Duff, kterou diváci můžou znát z filmů Moderní Popelka, Dvanáct do tuctu nebo seriálu Dva a půl chlapa či Super drbna.

Herečka si dává mezi natáčením „voraz“ a přibrala nejméně 15 kilo. Konečně získala ženské tvary a její boky se málem nevejdou do sexy kraťásků, ve kterých vyrazila do ulic LA.

Hilary se podle fotek cítí v novém těle dobře a snad ji před další rolí nebude čekat drastické hubnutí zpátky do velikosti XS!

Související články

Další články