Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Hollywoodské překvapení: Twerkující rebelka Miley Cyrus se vdala za herce Liama Hemswortha!

Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
svatba
Miley Cyrus (26) a Liam Hemsworth (28) do toho po dlouhém zasnoubení konečně praštili! Ačkoliv jejich společná cesta životem nebyla vždy úplně růžová, hrdličky si k sobě nakonec našly cestu a o víkendu si řekly ano. Záběry ze svatby zveřejnil rodinný přítel Conrad Carr.

Miley Cyrus a Liam Hemsworth do toho konečně praštili. Sliby si vyměnili v jejich domě v Tennessee za přítomnosti jen několika nejbližších. Conrad Carr na Instagramu zveřejnil fotku, kde Miley a Liam drží nůž, kterým si chystají nakrojit svatební dort. V pozadí fotografie všemu přihlíží matka Miley Tish Cyrus

Miley se při výběru šatů pravděpodobně inspirovala róbou, kterou si oblékla Meghan Markle na své svatbě s princem Harrym Liam se rozhodl obřad pojmout ležérně, a tak k oltáři přišel v bílých teniskách.

Internetem už před časem kolovaly zvěsti, že si Miley Cyrus a Liam Hemsworth řekli ano. Ty se ukázaly jako falešné, když Conrad Carr zveřejnil fotografie ze svatby, která proběhla až tuto neděli.

Na dojemné snímky ze svatby se můžete podívat u nás v galerii. Nezbývá, než popřát novomanželům hodně štěstí do jejich společného života.

Související články

Další články