Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Hollywoodské opice: To nemají prachaté krásky na stylisty?

Emma Watson
Zdroj: Profimedia

Krize vládne nejen světu obyčejných smrtelníků, ale doplácí na ni i naleštěný Hollywood, a není to tak úplně krize finanční, ale zcela jistě krize nápadů a osobité originality. Jak jinak si lze vysvětlit, že poslední dobou vídáme na červených kobercích jeden a ten samý look, který před dvěma lety nastavila Emma Watson (22)?

Knihomolka a polykačka zaříkadel Hermiona se na premiéru druhého dílu Relikvií smrti dostavila v róbě Oscara de la Renty a prachaté krásky od té doby přestaly používat vlastní hlavu a najely na styl Bradavic.

Šedá róba se vším, co připomíná Emminu obrovitánskou sukni, je momentálně večírkový hit číslo 1. Amy Adams (38) se ani nežinýrovala na Oscarech zatlouct, že na mladičkou herečku má nejen dva roky zpoždění, ale chybí jí pověstný Emmin francouzský šmrnc.

Ukrajinská rodačka Mila Kunis, která momentálně válcuje všechny ankety o nej sexy herečku a visí v kdejaké fotbalové šatně vylepená na upocené skříňce, šla na Emmin styl chytře. Nebo si to alespoň myslí.

Zvolila vlastně úplně jiné šaty od úplně jiného návrháře, barva se taky moc nepodobá holubičí šedi a živůtek zdobený černou je na vesmír vzdálený od jemného šití de la Renty. Ale Milo, když se na tebe podíváme, jsi jasná jako ohňostroj na Sibiři. Takže za tvoji marnou snahu všechny trapně oblbnout ti neposíláme žádné Bludišťáky, ale jedno pořádně zelené Avada Kedavra!

Související články

Další články