Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Hollywoodské celebrity prozradily, jak hubnou. Čtěte!

Pink a její super tělo.
Zdroj: Profimedia.cz

Už jste přemýšleli nad způsobem, kterým do léta shodíte pneumatiky kolem pasu? Určitě by nebylo marné začít se trochu hýbat. A k tomu přidat i správné stravování. Téměř všechny hollywoodské celebrity si už najely na krabičkovou dietu.

Mezi známé tváře, které mají zkušenosti s touto dietou, patří například herečky Jennifer Garner, Sarah Michelle Gellar, Denise Richards a Hilary Duff a také zpěvačky Jennifer Lopez, Pink, Beyoncé a Katy Perry.

„Nemusíte se o nic starat, počítat kalorie, vážit nebo nakupovat potraviny. Jediným vaším úkolem je jídlo si ohřát a sníst. S pohybem bude hubnutí mnohem účinnější a vy se budete cítit skvěle," říká Martina Vojtíšková, expertka na výživu ze společnosti Dietavkrabičce­.cz.

Jennifer Lopez (43)

Zpěvačka začala s krabičkovou dietou určenou speciálně pro matky hned po porodu svých dvojčat Emme a Maxe, kdy měla nějaké to kilo navíc. Po tom, co se jí podařilo zhubnout, v dietě stále pokračuje a začala být na ní dokonce závislá.

Hilary Duff (25)

Mladá maminka porodila syna Luca minulý rok v březnu a nyní se už díky téhle chytré dietě a svého oblíbeného boxování vejde do svých starých džínů velikosti 26!

Pink (33)

Zpěvačka vždy měla parádně vyrýsovanou postavu, ale v těhotenství přibrala 25 kilogramů, které nemohla dlouho shodit. „V těhotenství jsem jedla tučný cheesecake a různé nezdravé věci. Po porodu jsem hned nechtěla držet dietu a užít si Willow,“ uvedla zpěvačka. Díky cvičení s trenérem a zdravé stravě v krabičkách vypadá nyní Pink opět jako dřív. Ostatně si ji můžete přijít omrknout osobně – 10. května vystoupí v Praze.

Související články

Další články