Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) StarDance 2019 Extra Host (pořad) sametová revoluce

Nejnovější kauzy

Hollywoodská zombie Angelyne opět děsila lidi: Galerie jen na vlastní nebezpečí!

Angelyne se vynořila v losangeleských ulicích.
+ Další 2 fotografie

Vyvalily se vlny zdola, roztáhly se v šírá kola a na silnici v Calabasas se zjevila zaběhnutá účastnice Zombie pochodu z minulého roku.

Po bližším ohledání jsme zjistili, že se jedná o ženu, která si říká Angelyne, je jí něco mezi 150 a smrtí a žije v oparu, že je barbie (zřejmě nějaká matellovská druhá jakost). Angelyne si dokonce sama platí billboardy, kde propaguje sama sebe, protože jí ani nic jiného nezbývá. Ona totiž zpívá, a dokonce si zahrála i v několika céčkových snímcích, jejichž ostatní účastníci spolu se štábem prý po pár týdnech ztratili všechny vlasy a nacházejí se ve stavu jako pacient po lobotomii.

Na posledních snímcích se odvážila jít nakupovat do supermarketu, odkud museli předem vyvést všechny děti. Největšími idoly Angelyne jsou prý Donatella Versace a Ivana Trump, což je naprosto pochopitelné, když holky vypadají, jakoby je sestrojili ve stejné laboratoři.

Nezapomeňte se podívat na oblíbenou scénu, kdy se Angelyne při vystupování ze svého růžového Chevroletu Corvette natáhla obličejem na chodník a pak uraženě odkráčela s vějířem u obličeje, protože jí po tom děsivě vypadajícím pádu možná půlka odpadla.

Mohlo by vás zajímat

Další články