Kauza vykradených internetových úložišť s choulostivými fotkami amerických celebrit nenechala v klidu ani ty české, ostatně i ony si stejně jako my tu a tam nějakou tu prasečinku vyfotí a tak.

A protože kdo nemá na večírku s rautem v ruce iPhone (klidně trojku a kradenou v Polsku), ten je vyřízený, i české hvězdy, často pologramotné, urputně zjišťují, jak že promazat iCloud, a přemýšlejí o tom, zda je to vlastně moudré se natáčet při kopulaci, případně jiné intimní činnosti.

„Pravda je, že s manželem to děláme, prostě to tak je, hodně cestuje za prací, jsme často odloučení,“ říká modelka Barbora Vida Kolářová, která je považována za jednu z mála rozumných missek, a dodává: „Strach, že se mi stane to, co těm v Hollywoodu, nemám, a i kdyby, když už něco lehce lechtivého s partnerem v telefonu máme, je to vkusné, takže ano, neříkám, že ne, ale nemám se čeho bát.“

Poměrně nedůvěryhodně mlžila ministryně nahoty a sexu výměnou za hmotné statky Dominika Mesarošová: „Já tyhle věci hned mažu, vlastně je skoro vůbec nefotím, mám z toho strach a měla jsem ho už dřív,“ poznamenala s tím, že moc nechápe, proč se ptáme právě jí, hihi.

Ani u Tomáše Řepky (40) s prsatou chotí by hackeři nepochodili. Jeho Vlaďka (33) totiž tvrdí, že se jí téma netýká: „Kauzu vůbec nesleduji, mě v médiích zajímá pouze zpravodajství a války. A i kdyby, nemám problém, my s Tomášem nejenže v mobilu nic takového nemáme, ale dáváme si pozor i na počítač, ten můžete dát někam opravit a neštěstí je na světě, takže vůbec, jde to mimo nás.“

Existuje ale celebrita, kterou podle exkluzivních informací eXtra čeká během pár desítek hodin doslova šok, navlas stejný, jaký zažily Selena Gomez (22), Katie Price a další, jež přišly o fotografie, které rozhodně neměl nikdo vidět.

Sledujte eXtra.cz, bude to stát za to…