Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Hollywoodská strašidla: Těchto známých kreatur byste se lekli i za dne

Těchto kreatur byste se lekli.
Zdroj: archiv
+ Dalších 14 fotografií
šílenost
Jedno mají společné - v šoubyznysu jsou nepřehlédnutelní. Hollywoodská strašidla, která svým zjevem šokují celý svět, jsou na svojí image pyšní. Motají se kolem módy, designu a jedna z dam je dokonce uznávanou módní editorkou. Některé kreatury si potrpí na plastiky víc než je zdrávo, například transsexuál Amanda Lepore, u které jen těžko odhadnete skutečný věk, natož pohlaví. Na rovinu si řekněme, že v temném lese byste nechtěli potkat ani jednoho z nich.

Na první pohled vůbec nevěříte, že by se pod těmi plastikami a tunou makeupu vůbec mohla skrývat živá bytost. Hollywoodské příšerky mají svůj styl, díky kterému jsou sice nepřehlédnutelní, ale většina dětí a dospělých by se jich bálo i za bílého dne.

Angelyne

Téměř sedmdesátiletá herečka, zpěvačka a ikonická modelka Angelyne pochází z Polska. I když už je dávno v seniorském věku, rozhodně se jako babička neobléká. Často je paparrazzi nafocena v krátkých mini šatech, jak jinak než růžové barvy. Většinou má co dělat, aby uhlídala vykukující kalhotky... Angelyne za svůj život natočila spoustu filmů, nahrála několik alb a od 80. let byla tváří mnoha billboardů. Posledních pár let ale toto růžové peklo vypadá opravdu strašidelně a potkat ji v noci v parku byste opravdu nechtěli.

Amanda Lepore

Amanda Lepore patří k nejznámějším transsexuálům. Narodila se jako chlapec Armand, který si v jedenácti letech uvědomil, že není ve svém mužském těle šťastný. Podstoupil proto řadu plastických operací a z Armanda se stala Amanda. Za svůj život Amanda nazpívala několik písní, má svůj vlastní parfém a angažuje se v charitě. Její nejlepší kamarádkou je údajně Pamela Anderson (52). Kam se na ni blonďatá prsatice hrabe...

Lynn Yaeger

I když byste to do ní na první pohled neřekli, Lynn je uznávanou módní editorkou a kritičkou. Přispívala do nejznámějších světových časopisů a je kurátorkou vintage sekce módy maloobchodního webu yoox.com. Lynn je známá také svým vytříbeným stylem. Silně si pudruje tváře, maluje si rty tmavou rtěnkou do nezvyklého tvaru a její účes připomíná krále Kazisvěta. Lynn rozhodně nepatří ke krasavicím... korunu jejímu stylu dodává její oblečení, ve kterém často než módní kritičku připomíná bezdomovkyni z Central Parku.

Bobby Trendy

Bobby je interiérový designér, módní návrhář a proslavil se v televizní show Anna Nicole Show. Bobby dělá čest svému pseudonymu každý den. Za každých okolností se snaží být trendy a většinou působí až komickým dojmem. Kromě interiérů v současné době navrhuje šaty a šperky.

Na ty největší hollywoodské kreatury se podívejte do naší galerie.

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy