Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Hollywoodská kráska Gwyneth Paltrow u soudu: Lyžař se domáhá odškodnění za nehodu

Gwyneth Paltrow: Lyžař po ní žádá odškodnění za nehodu na sjezdovce
Zdroj: Profimedia
+ Další 4 fotografie
Soud

Hollywoodská herečka Gwyneth Palrow (50) stojí před soudem kvůli kauze z roku 2016, kdy na lyžích srazila Terryho Sandersona (76). Ten ji obvinil z vážného zranění a před soudem v Park City v Utahu po ní žádá miliony jako odškodnění, jak informuje zahraniční web CNN.com

Herečka Gwyneth Paltrow (50) má za sebou tento týden soudního jednání kvůli situaci, jež se odehrála před sedmi lety. Hollywoodská hvězda byla obviněna Terrym Sandersonem (76), který si stojí za tím, že herečka do něj narazila na sjezdovce a způsobila mu vážné zranění. Dle jeho slov se na místě tehdy o jeho zdravotní stav nezajímala, informuje zahraniční portál CNN.com

V soudních dokumentech, které původně podal Sanderson a které získala CNN v roce 2019, Sanderson uvedl, že při lyžování v Deer Valley Resort se Paltrow na sjezdovce kolem něj prohnala a srazila ho. Měla mu způsobit zranění mozku a čtyři zlomená žebra, uvádí zmíněný zdroj.

Odškodnění v milionech

Sanderson původně žaloval Paltrow o 3,1 milionu dolarů, ale později svou stížnost upravil a nyní podle soudních dokumentů požaduje odškodnění více než 300 000 dolarů. Paltrow požaduje 1 dolar jako náhradu škody plus poplatky za právní zástupce.

Protižaloba
Herečka však přišla se svou verzí a Sandersonovo tvrzení odmítá. Podala protižalobu a tvrdí, že si užívala lyžování se svou rodinou a Terry do ní na lyžích najel, omluvil se a tvrdil, že je vše v pořádku, uvádí web USA Today. Vinu za nehodu již dříve v prohlášení odmítla, ale zatím nepodala úplnou verzi události. Gwyneth čekají náročné dny a bude potřebovat mnoho sil.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy