Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Hollywood v Česku. Solaříková, Sharlota a Poláková na červeném koberci: Vypadáte jako ze Sexu ve městě, píší lidé

Holky na premiéře vypadaly jako ze Sexu ve městě.
Zdroj: Profimedia, koláž eXtra.cz
Podoba

Na premiéru nového filmu Prvok, Šampón, Tečka a Karel dorazily také herečky Patricie Pagáčová (32), Barbora Poláková (37) a také rapperka Sharlota (24). Ty se sladily tak, že vypadaly úplně jako tři hlavní představitelky ze Sexu ve městě!

Podoby se třemi hlavními představitelkami ze seriálu a posléze i filmu Sex ve městě si všimlo více lidí. Pod fotografiemi na sociálních sítích se to jen hemžilo podobnými zprávami. Herečky Patricie Solaříková, Barbora Poláková a rapperka Sharlota dorazily na premiéru bok po boku a házely jeden úsměv za druhým.

Sharlota na sobě přitom měla obepnuté bílé šaty, které připomínaly ty, jež ráda nosila filmová a seriálová Samantha, Bára ve svém oranžovém overalu a teniskách připomínala Mirandu a Patricie zase ve svých květinových šatech hlavní hvězdu Carrie.

Výstavní postava

Patricie navíc byla teprve chvilku po porodu a už předvedla přímo výstavní postavu. Nutno ale podotknout, že zvolila velmi lichotivé květinové šaty, kdy díky robustnímu pásku, který měla pod prsy, šikovně schovala bříško.

„Úplně fotka jak z titulní strany na seriál,” píše jedna z uživatelek k fotografii, kde všechny tři společně dorazily na premiéru. „Vypadáte jako hollywoodské hvězdy,” píše další.

Slečna, co leze po čtyřech a štěká jako pejsek: Kafuu prozradila, jak tento virální trhák vznikal

Související články

Další články

Nejnovější kauzy