Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek Útok na mešitu Věra Bílá

Nejnovější kauzy

Hollywood se stříhá na kluka: 12 celebrit, které shodily svou dlouhou hřívu

Natalie, Emma a Charlize vsadily na chlapecký vzhled.
+ Dalších 9 fotografií

Když si popová diva Beyoncé (31) sesekala svou lví hřívu a vystavila se v úplně krátkých vlasech, všichni doslova oněměli. Bylo zvykem, že na pódiu povlávala dlouhými vlasy, ale jako matka malé dcery má asi větší pohodlí, když se nemusí otravovat s dlouhými vlasy. Ostatně – paruku si může nasadit vždycky.

Není ale ani první, ani jediná, kdo šokoval účesem na kluka. U spousty hereček a zpěvaček jsme na krátké vlasy zvyklí, třeba k Halle Berry (46) neodmyslitelně patří klučičí účes, stejně tak jako k Pink (33) její vyholené strany.

Ale když si ostříhala vlasy taková Emma Watson (23), bylo jasné, že tady se jedná už o psychologický efekt. Spolu s poslední klapkou Harryho Pottera si zašla ke kadeřníkovi, aby bylo jasné, že tohle už nebude nikdy Hermiona. Nakonec ani ona dlouhým vlasům neodolala, vrátila se k nim a svět je zase jako dřív.

Kvůli filmovým rolím se musely loken vzdát třeba herečky Anne Hathaway (30) nebo Charlize Theron (38), jiné zase sáhly po nůžkách proto, že krátké vlasy jsou pro ně lepší vzhledem k věku. To je třeba případ oscarové Helen Mirren (68) nebo Sharon Stone (55).

Mohlo by vás zajímat

Další články