Zahraniční společenská média si mnou ruce. Prý se jim zrodil nový hollywoodský pár, takže bude zase co pořádně rozebírat, ale za velkou vodou se pořád něco děje. Každopádně by tím novým párem měla být Rihanna (26) a Leonardo DiCaprio, na což byste si asi nevsadili ani pětník.

Pár se měl potkat na narozeninové party designérky Nikki Erwin v domě Hugha Hefnera Playboy Mansion. Podle serveru TMZ.com mělo pár nachytat několik tamních hostů při líbačce. My bychom z toho nedělali takové drama, to se na party stává a občas ještě mnohem jiné věci, ale druhý den se většinou aktéři snaží na všechno zapomenout.

Rihanna se k Leonardovi na první dojem vůbec nehodí, což by jistě z karet vyčetla i uznávaná věštkyně a ředitelka Ústavu pro spisovnou mluvu Jolanda. Proč to tak je?

Leonardo chodí jenom s modelkami, během dvou dekád už jich vystřídal několik, takže ty ze začátku patří teď už do modelkovského důchodu. Rihanna modelka není. Sice má hezkou figuru, ale ten přívlastek modelka tam prostě chybí. I když, třeba se Leo rozhodl udělat výjimku a vyzkoušet temperament pěnice z Barbadosu.