Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Holky, zapomeňte na profláknuté bary! Víme, kam můžete vyrazit za fešnými hokejisty z NHL

Holky, zapomeňte na profláknuté bary! Víme, kam můžete vyrazit za fešnými hokejisty z NHL
Zdroj: eReS tým ČR
+ Dalších 6 fotografií
Světový pohár v Torontu se blíží, ale čeští reprezentanti se zatím připravují v Čechách. Není se čemu divit, že lačné holky, které by chtěly ulovit nějakého hokejku, jsou v pozoru. Jenže jestli si myslíte, že je potkáte v baru, tak se mýlíte. Kluci se věnují daleko prospěšnější věci, než je popíjení v Kozičce.

Když přijedou hokejisti z NHL do Česka, tak jsou vilné dívky v pozoru. Jenže kromě stadionu a postele tito kluci teď nic neznají. Přeci jen si ale našli čas na něco prospěšného Plekanec, Pavelec, Pastrňák a další bohatí hokejisté byli totiž podpořit Nadaci Jakuba Voráčka a rozhodně s tím nechtějí přestat.

„Odmalička jsem v týmu hokejovém, takže mi připadá přirozené a správné, že jsem také členem týmu na podporu lidí s roztroušenou sklerózou, jehož spoluzakladatelem je naše nadace. A skvělý je, že členství přijali i další kluci a mí kamarádi – Ondra Pavelec, Radko Gudas, Michal Neuvirth a další. I díky těmto jménům hokej pomůže zviditelnit problémy lidí s RS,“ říká Jakub.

eReS tým ČR představila další spoluzakladatelka a zároveň pacientka s roztroušenou sklerózou, Kubova sestra Petra Klausová na konci května 2016. Členství v týmu není ale určeno jen pacientům, jejich rodinám a přátelům, je otevřeno i pro odbornou veřejnost a pro každého, koho téma RS zajímá, chce se zapojit, chce pomoci zlepšit kvalitu života lidí s RS

Členství v eReS týmu ČR přijala i řada osobností, které za rok fungování Nadace Jakuba Voráčka podpořily její aktivity. Mezi členy tak bylo možné na akci potkat například České Miss Gabrielu Kratochvílovou, Moniku Leovou, Terezu Skoumalovou, Nikolu Buranskou a další. Členy eReS týmu v Síni slávy pozdravili také Ondřej Pavlát, Radek Pastrňák, Petr Mrázek a Michal Neuvirth. Ondra Pavelec a kapitán reprezentace Tomáš Plekanec se aktivně zapojili a se členy eReS týmu si zastříleli na branku na trenažerech. Neodolal ani Kuba Voráček a také se přidal

Holky, takže jestli se chcete setkat se svými idoly a získat alespoň jejich podpis, protože většina z nich je šťastně zadaná, tak víte, kam se máte zaregistrovat. Na srazu členů, kde jsme za redakci eXtra.cz nemohli chybět, v Síni slávy ledního hokeje v Galerii Nová Harfa. A že těch hokejek se tam fakt hemžilo A všichni byli více než vstřícní. Takže přestaňte vysedávat v Kozičce a udělejte také něco prospěšného. A jako bonus se třeba seznámíte se slavným hokejistou.

Související články

Další články