Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holky z Top Staru se sešly na jedné akci, proč všechny přišly v převleku za sekretářky?

Moderátorky Top Staru.
Zdroj: www.herminapress.cz

Bývalé i současné, všechny tři se sešly na pátých narozeninách pražského obchodního centra, ale i když to nebyl bůhvíjak honosný večírek, trochu nám uniká, proč se tam místo tří vkusných moderátorek sešly tři zaměstnankyně jedné firmy, každá oblečená podle své pracovní pozice.

Mahulena Bočanová (46) dopadla asi nejhůře, už tak sama o sobě tmavá moderátorka se navlékla celá do černého a v lesklém saku vypadala jak netopýr. Kabelka možná byla drahá, ale vypadá jak z tržnice za dvě stě pade, černé punčochy se snad už ani nenosí a boty do špičky jsou úplně mimo. A sako jí bohužel ani nepadne.

Gábina Partyšová (35) se obvykle obléká vkusně a s nápadem, někdy umí dokonce i šokovat, ale většinou má pro styl cit. Tady ale vypadá, a nevíme, jestli je to úplně dobře, jako pětadvacetiletá holka, která neví, co se sebou, a přemýšlí, jestli odjet dělat au-pair do Anglie nebo se zkusit přihlásit o právě uvolněné místo asistentky ředitele. A tím změnit i šatník.

Iva Kubelková (36) dopadla ze všech nejlépe, i když to je, jak kdyby klání o nejlepšího recitátora vyhrál ten, kdo zná nejdelší básničku. Kdyby neměla džíny s rádoby cool dírami na stehnech, přimhouříme oko.

Související články

Další články