Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Syn Nikol Štíbrové má svůdné tety! Chystají 3v1 nový díl?

Moc jim to sluší.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 7 fotografií
Nerozlučné trio. I tak by se dalo nazvat seskupení 3v1, tedy Nikol Štíbrová, Martina Pártlová a Veronika Arichteva. Je to nějakou dobu, co Nikol porodila roztomilého Mathiase, a lidé s napětím čekají na nové díly populárních videí této trojice. Dočkají se?

Už je to nějaký pátek, co se Nikol Štíbrová (31) stala hrdou maminkou a odešla na mateřskou dovolenou. Martina Pártlová a Veronika Arichteva jsou ale skutečné kámošky do nepohody, a seskupení 3v1 je opět spolu, dočkáme se dalšího vtipného videa?

Veronika Arichteva se vtipně vyjádřila: „Včera jsme s holkami chtěly zase něco natočit. Tak to nevyšlo no. Ale zase jsme zvládly vypít dvě láhve vína, jednou uspat Matesa aspoň na 20 min., pomluvit pár kámošek a vyfotit tuhle fotku. Vypadá to na tradici. Každý půlrok. Stejná fotka. Jen ty ksichty a velikosti se budou měnit. A snad i počet,“ chtěla snad naznačit další miminko na cestě?

Na natáčení tak zatím holkám čas nezbývá, ale rozhodně svou tvorbu nepověsily definitivně na hřebík. Jen co se najde nejbližší volná chvilka a opět se tyhle tři půvabné dámy sejdou, dočkáme se určitě nějaké bomby!

Související články

Další články