Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holky z 3v1 jedou! Teď si je můžete naladit i na Evropě 2! Na co se od nich můžeme těšit?

+ Dalších 23 fotografií
Hvězdná dráha holek z 3v1, tedy hereček Nikol Štíbrové, Veroniky Arichtevy a zpěvačky Martiny Pártlové, neustále stoupá. Teď dámy nově obsadily éter nejposlouchanějšího rádia pro mladé, Evropy 2. Kdo by čekal, že vtipné matadorky českého internetu budou suverénně ovládat i éter, je na omylu.

Populární trojice, která se svými videi dokáže na internetu upoutat statisíce fanoušků, přijala nyní další výzvu. Moderuje večerní show na Evropě 2. Z videa ze zákulisí je ale zřejmé, že je práce poměrně zmáhá a že by si občas dopřály i chvilku klidu. Zejména pak Nikol Štíbrová, které se blíží termín porodu. A proč se holky rozhodly pro rádio?

„Mě všichni strašili, že s mateřstvím končí život a všechno se už bude točit jen kolem dítěte. Že už v podstatě ani nevylezu z domu. Tak jsem si to chtěla pojistit. Teď budu vylézat z domu pravidelně a ráda. Akorát nevím, jak to udělat, abych při svých vycházkách nepotkávala tyhle dvě. Ale tak s tím se už nějak poperu,“ říká Štíbrová.

"Nabídku Evropy 2 jsem vzala proto, že je to rádio, a tudíž se do práce nemusím líčit. Nebo možná ještě proto, že je to výzva, že se takové nabídky neodmítají, nebo že mě to baví. I když vlastně ne, to bych lhala. Je to kvůli tomu líčení,“ vysvětluje Arichteva.

„No a já mám zničenej život při představě, že s nima trávím každej den,“ doplňuje Pártlová se smíchem a dodává: „Nicméně taková nabídka se neodmítá a já se pokusím z nich nezbláznit.“

Související články

Další články