V létě se většina hokejistů vrací z Ameriky domů. Bary berou útokem, zvlášť nejoblíbenější podnik českých holek lačnících po bohatém sportovci, Kozičku. Jenže tohle léto Kuba rozhodně nebude mít čas na to někde flámovat. Bude muset brzy ráno vstávat, dříve než se slepicemi. Stane se z něj totiž popelář!

„Nejdřív jsem tomu nevěřil. Splněný dětský sen. Už jako malý jsem chtěl být popelářem a teď vím, že budu. Díky, ségra alias Ježíšek, za poukaz, díky kterému se stanu popelářem. A Pražáci, bacha, potkáme se v létě u vašich popelnic, protože já svým snům věřím,“ prozradil nadšeně jeden z našich nejúspěšnějších hokejistů.

Takže místo hokejky si oblékne oranžový mundúr, na ruce dá rukavice a bude se snažit zatočit s tím bordelem, který je v pražských ulicích. Jestli mu to půjde stejně dobře jako hokej, tak to bude tady tak vyčištěné, že se bude moct jíst i z chodníku.

Jen těm holkám z Kozičky se možná nebude chtít postávat u těch popelnic a čekat na svou příležitost. A to je možná dobře, Kuba by byl chudák, kdyby nějaké takové zlatokopce naletěl. Ale třeba ho ani v tom převlečení nepoznají a nebudou vědět, nad kým ohrnují nos.