Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Holky, víme, kde můžete sbalit hokejku Jakuba Voráčka. Ale vonět vám to vážně nebude!

Kuba už se nemůže dočkat léta.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Hokejista Jakub Voráček (27) je většinu času v zámoří, kde hraje za Philadelphia Flyers, ale na léto se vždy rád vrací do Česka za svou rodinou. V tu dobu jsou na něj doslova pořádány hony zlatokopkami. Ale jestli si myslíte, že letos ho můžete sbalit někde v baru, tak to se šeredně mýlíte.

V létě se většina hokejistů vrací z Ameriky domů. Bary berou útokem, zvlášť nejoblíbenější podnik českých holek lačnících po bohatém sportovci, Kozičku. Jenže tohle léto Kuba rozhodně nebude mít čas na to někde flámovat. Bude muset brzy ráno vstávat, dříve než se slepicemi. Stane se z něj totiž popelář!

„Nejdřív jsem tomu nevěřil. Splněný dětský sen. Už jako malý jsem chtěl být popelářem a teď vím, že budu. Díky, ségra alias Ježíšek, za poukaz, díky kterému se stanu popelářem. A Pražáci, bacha, potkáme se v létě u vašich popelnic, protože já svým snům věřím,“ prozradil nadšeně jeden z našich nejúspěšnějších hokejistů.

Takže místo hokejky si oblékne oranžový mundúr, na ruce dá rukavice a bude se snažit zatočit s tím bordelem, který je v pražských ulicích. Jestli mu to půjde stejně dobře jako hokej, tak to bude tady tak vyčištěné, že se bude moct jíst i z chodníku.

Jen těm holkám z Kozičky se možná nebude chtít postávat u těch popelnic a čekat na svou příležitost. A to je možná dobře, Kuba by byl chudák, kdyby nějaké takové zlatokopce naletěl. Ale třeba ho ani v tom převlečení nepoznají a nebudou vědět, nad kým ohrnují nos.

Související články

Další články