Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holky, usínáte občas s make-upem? Těchhle 6 hrozných věcí vás čeká!

Neriskujte to a nebuďte čuňata!
Zdroj: heisephoto.com
Už jste si možná přečetly miliony varování, proč by se každá žena měla před usnutím dokonale odlíčit. Co se ale stane, když tyhle rady budete i nadále ignorovat?

Nejen že je nechutné usínat s centimetrovou vrstvou kytu na obličeji, nejen že budete vypadat jako šmudla, která má ráno řasenku za uchem a druhou půlku obličeje obtisknutou do polštáře…

Především tak škodíte svému zdraví!

Tohle je 6 věcí, které hrozí makeupovým prasátkům.

1) Riskujete zánět

Je úplně jedno, jaký typ pleti máte. Jestli suchý, mastný, citlivý nebo normální. Pokud usnete s make-upem, ucpete póry a můžete si zadělat na pořádnou polízanici.

2) Budete rychle stárnout

Veškeré barvy a chemikálie, které jste přes den nanesly na obličej, se v noci do pleti vsáknou a metabolizují. Na detoxikaci nebude čas a vy budete brzy vrásčitá stařena se špatnou pletí.

3) Váš obličej bude jak po zásahu granátem

Špatně vyčištěná pleť nemůže dýchat, a proto zvětšuje své póry, jak jen to jde. Problém je, že už je neumí stáhnout do původní velikosti.

4) Záněty spojivek

Je dokázáno, že ženy, které si pečlivě neodličují řasenku, linky a stíny, trpí mnohem častějšími záněty očí a jejich okolí.

5) Vypadají vám řasy

V lepším případě si pod vrstvami maskary řasy jen polámete, v tom horším o ně kompletně přijdete.

6) Vypěstujete si alergii

Tělo je natolik chytré, že se proti věcem, které mu nedělají dobře, začne automaticky bránit. Postupem času tak můžete docílit i toho, že budete alergická na veškerou kosmetiku.

Související články

Další články