Podívejme se na problematiku ze všech stran. Ještě když jsme nosili plenky, byly tyto sexuální role jasně rozděleny. Holčičky musely být hodné, čisté, poslušné… Když jim chcete dát pusinku, tak hodná holčička nastaví tvář.

Naopak u chlapečků je odjakživa normální, že nejsou hodní, neposlouchají, holčičkám ubližují, vždyť jsou to přeci chlapečci. Pokud se rozhodnou, že Aničce dají pusinku, všichni kolem jdou do kolen a nikdy se nestane, že by Anička odmítla. Pokud náhodou ta ošklivá holčička odmítne, dostane okamžitě na zadek a odchází na hanbu s tím, že Pepíčkovi ublížila a že je to zlá holčička. Vidíte to? Už tady si muži zapamatovávají, že mohou prakticky vše a kdykoli.

Ani v pubertě se tyto role nijak zvlášť nezmění. Kluci i holky přicházejí o své panenství a seznamují se s jednou z nejvíc příjemných činností života, kterou je sex. Rozdíl je ovšem i v této etapě dospívání patrný.

Pokud má kluk v posteli každý týden jinou a pouští se do vzrušujících sexuálních her, je společensky vyznamenaný jako „king“ nebo „nadsamec“, kterému se chtějí ti hodní kluci vyrovnat.

U dívek je to ovšem jinak. Pokud jsou panny a čekají na toho pravého prince, kterému s láskou předají to nejcennější, co mají, jsou vrstevníky odsouzeny a nazývány „frigidkami“. Nezbývá jim pak nic jiného než doma brečet do kapesníku a dělat si to dál samy pomocí těch nejvychytanějších předmětů.

Odvážnější skupinka holek, které si sex užívají plnými doušky, stejně jako chlapci jsou na tom snad ještě hůř. Musí se smířit s tím, že je pár let nikdo nenazve jinak než děvka, coura, šlapka. Je tedy patrné, že ať si dívka vybere jakoukoli z nabízených možností, nebude na tom nic moc.

V dospělosti se náhled na tuto problematiku moc nemění, pouze ženy jsou již otupělé a to, co si o nich okolí myslí, zas tolik neřeší. Nejvíce přijatelné postavení má žena v situaci, kdy má již dlouhodobý vztah, a tak její sexuální život téměř nikdo neřeší. Svobodné ženy, které si užívají života plnými doušky, jsou sice sexy, naši přítelové o nich sní a vždy si je představí při masturbaci, ovšem doma je nemají a vyjadřují se o nich jako o zoufalkách, které ji mají vytahanou. Naopak svobodní muži jsou i teď, když jsou dospělí, stále v kurzu a rozhodně si nestěžují na prázdné místo v posteli.

Sečteno podtrženo. Závěr je takový, že muži berou sex jako naprosto normální potřebu, například jít se ráno vyčůrat je pro ně stejně přirozené jako mít pravidelně sex s kýmkoliv. Po dvou pivech se jim i tlustá a brýlatá žena mění v prvotřídní sexbombu a jejich vyvrcholením je i ta nejluxusnější pornohvězda přestává zajímat.

Ženy to mají nastavené trochu jinak. To, s kým a kdy spí, mají pečlivě promyšlené a rozhodně nedají jen tak někomu. Většinou v tomto intimním vztahu bývá alespoň minimum citů a zalíbení. Tím ovšem nechci rozhodně tvrdit, že každý sexuální partner je pro ženu potenciálním manželem. Proto je nejlepší muže neřešit a kašlat na jejich sexuální projevy, stejně je nezměníme a muž zůstane rozsévačem semena.