Maksim Mrvica (39) vůbec nevypadá jako klasický čtyřicátník a už vůbec nevypadá jako pianista klasické hudby. Prostě žádná klasika! Výškou jako basketbalista, tetováním jasný hiphoper a sexy vzhledem jasný lamač dívčích srdcí, takový je chorvatský pianista.

Ani chováním neodpovídá Maksim světové hudební star. Maksim dokáže vyprodat halu s 32 tisíci diváky, a přesto je tento Chorvat skromný, galantní a velice sympatický. Z pohledu ženy naprostý ideál, pokud opomeneme, že je stále na cestách, má devítiletou dceru a exmanželku, respektive s maminkou své princezny se rozvedl, musí s ní vycházet a tutově v tom nebyla žádná třetí.

Do Prahy zavítal již podruhé, nicméně českému publiku se jako hudebník představí poprvé 14. května 2015 v Divadle Hybernia. Fanoušci, obzvláště ženy, se mohou těšit na skoro dvouhodinové vystoupení, které nebude jen pohlazením duše líbeznými tóny, ale i pastvou pro oči.

Maksim denně trénuje až 6 hodin, někdy doslova do krve, a přesto hru na piano zbožňuje. Ve volném čase se věnuje své dceři, běhá a plave. Kromě toho, že je sexy, chytrý a úspěšný, jde také s dobou. Přestože hraje převážně klasickou hudbu, do svého vystoupení se občas nebojí zakomponovat i laserovou show. Naopak před vystoupením byste Maksima našli v tichosti a koncentraci meditujícího se sluchátky na uších. A pozor, Maksim cvičí také jógu!

Pomalu, ale jistě přichází květen, lásky čas. Pokud jste se už, dámy, zamilovaly teď, nesmíte zmeškat Maksima live! A že vám pohled na jeviště nestačí? Krasavec nám prozradil, že po koncertě pokračuje na afterparty. Takže pražské bary čekají a my také! Tedy my, děvčata!