Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Andrej Babiš (politik) Horoskop

Nejnovější kauzy

Holky, tohle je varování pro ty z vás, co si pořád myslí, že jsou tlusté! Stačí málo a můžete dopadnout jako chodící mrtvola

+ Další 4 fotografie
Většina žen pořád nosí v hlavě myšlenku, že by měly minimálně tři až čtyři kila zhubnout a pak budou šťastné. Tohle si říkala i sedmatřicetiletá Američanka Rachael Farrokh, ta však svoji touhu po štíhlosti dovedla do takového stádia, že její život visí na vlásku.

Původně tahle bývalá herečka vážila 62 kilo, což při její výšce 160 centimetrů odpovídá normální postavě. Jenže Rachael si vzala do hlavy, že musí za každou cenu zhubnout. Nejedla, cvičila a dopadla naprosto katastrofálně! Váží jenom 20 kilo, což je extrém všech extrémů, a jen díky tomu, že se o ni prakticky nonstop stará její manžel, je ještě naživu.

Rachael je v tak zbídačeném stavu, že už nemůže ani chodit a všude ji musí manžel nosit. Všem je už asi jasné, že trpí anorexií, což je strašná věc, protože jde o stav mysli, a i když postiženému touto nemocí tisíckrát vysvětlujete, že má normální váhu, že by už s hubnutím mohl přestat, vždycky se bude tvářit, jako by vážil metrák a byl rád, že projde futry.

Rachael už nemá moc šancí, jak se z téhle příšerné nemoci dostat, a její život je už skutečně v ohrožení. Poslední šance, jak se vyléčit, je sehnat sto tisíc dolarů na specializovanou léčbu v jediné nemocnici, která je ochotna ji přijmout, píše The Mirror.

Vzhledem k tomu, že několik let kvůli anorexii nepracuje, peníze z vlastních zdrojů nemá. Proto natočila video, ve kterém prosí o pomoc ostatní, aby přispěli jakoukoli částkou. Na video se podívejte a udělejte si sami obrázek o tom, jak to také může dopadnout, když si někdo vezme do hlavy, že musí zhubnout.

Mohlo by vás zajímat

Další články