Původně tahle bývalá herečka vážila 62 kilo, což při její výšce 160 centimetrů odpovídá normální postavě. Jenže Rachael si vzala do hlavy, že musí za každou cenu zhubnout. Nejedla, cvičila a dopadla naprosto katastrofálně! Váží jenom 20 kilo, což je extrém všech extrémů, a jen díky tomu, že se o ni prakticky nonstop stará její manžel, je ještě naživu.

Rachael je v tak zbídačeném stavu, že už nemůže ani chodit a všude ji musí manžel nosit. Všem je už asi jasné, že trpí anorexií, což je strašná věc, protože jde o stav mysli, a i když postiženému touto nemocí tisíckrát vysvětlujete, že má normální váhu, že by už s hubnutím mohl přestat, vždycky se bude tvářit, jako by vážil metrák a byl rád, že projde futry.

Rachael už nemá moc šancí, jak se z téhle příšerné nemoci dostat, a její život je už skutečně v ohrožení. Poslední šance, jak se vyléčit, je sehnat sto tisíc dolarů na specializovanou léčbu v jediné nemocnici, která je ochotna ji přijmout, píše The Mirror.

Vzhledem k tomu, že několik let kvůli anorexii nepracuje, peníze z vlastních zdrojů nemá. Proto natočila video, ve kterém prosí o pomoc ostatní, aby přispěli jakoukoli částkou. Na video se podívejte a udělejte si sami obrázek o tom, jak to také může dopadnout, když si někdo vezme do hlavy, že musí zhubnout.