Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Holky sobě: Vendula Pizingerová (48) a Kristýna Leichtová (34) předvedly rozkošná bříška

Zdroj: archiv Kristýna Leichtová / Lenka Hatasova
+ Dalších 6 fotografií
těhotenství
Babyboom v Česku pokračuje. Na příchod druhého potomka se pomalu ale jistě chystá herečka Kristýna Leichtová (34). Na bratříčka nebo sestřičku bude doma čekat Dorotka a otec Vojtěch Štěpánek. Podobně je na tom i Vendula Pizingerová (48), jejíž těhotenství těsně před padesátkou vzbudilo velké diskuze. Vendula si ale na porod na rozdíl od Kristýny bude muset ještě chvíli počkat.

Kristýna Leichtová se svým partnerem Vojtěchem Štěpánkem čeká druhého potomka. Oblíbená herečka otěhotněla záhy poté, co na svět přišla roztomilá Dorotka. Leichtová ráda diskutuje s lidmi na sociálních sítích na téma mateřství, ale rozhodla se, že Dorotku lidem zatím neukáže.

Nyní má Kristýna úplně jiné starosti. Pomalu se připravuje na porod druhého potomka. První porod si dle svých slov užila. V posledních týdnech druhého těhotenství herečku trápily obzvlášť poslíčci, ale vede si podle fanoušků statečně.

Před pár dny navíc lidem ukázala pořádný těhotenský pupík a sklízí ovace. "Kristýno, vypadáte opravdu skvěle a je fuk, že máte před termínem," píší.

Těhotenské bříško podobně jako Kristýna Leichtová ukázala i Vendula Pizingerová, která si ale na porod bude muset ještě chvíli počkat. Vendula se pochlubila fotkou na sociálních sítích, kde se směje od ucha k uchu a je na ní vidět, že si těhotenství užívá.

"Život je absurdní a je vlastně k smíchu. I my jsme k smíchu, jen se někdy bereme moc vážně. Takže když se umím zasmát sobě, můžu trochu i těm ostatním," napsala k fotce těhotná Vendula.

Související články

Další články