Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Holky si uměly vybrat: Fedcupové hvězdy Plíšková se Strýcovou mají přítele ze šoubyznysu!

Holky si uměly vybrat.
Zdroj: archiv
Holky nepojí jen přátelství a tenisové úspěchy, obě právě prožívají lásku s mužem ze šoubyznysu. Jak se Karolína Plíšková (24) a Barbora Strýcová (30) se svými partnery potkaly? Pokud čekáte příběh jako z pohádky, jste na omylu!

Obě úspěšné tenistky chtěly svůj vztah s mediálně známým mužem utajit. Netrvalo ale dlouho a jejich vztahy vyšly na povrch. Dnes už víme, že Karolína Plíšková randí s fešákem Michalem Hrdličkou a srdce Barbory Strýcové bije jen pro Davida Krause.

Osmnáctá hráčka světa Plíšková přiznává, že v šoubyznysových vodách svého partnera cíleně nehledala. S Michalem ovšem přeskočila jiskra a lásce se nedalo ubránit. Sporťák Hrdlička má tedy už náhradu za Lucii Borhyovou (38), se kterou má dcerku Lindu.

Barbora Strýcová svého hudebníka Davida Krause potkala náhodně, v podniku, kde se schází s přáteli ona i David. Fedcupová reprezentantka je tedy už zadanou paní a vyměňuje si s Davidem láskyplné pohledy. Uvidíme tedy, jak se vztahy holek budou dále vyvíjet.

Související články

Další články