Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy MS v hokeji 2019 Ewa Farna Jasmina Alagič Horoskop

Nejnovější kauzy

Holky se mají parádně! Takhle bydlí děti Ivy (19) a Mariana (47) z Výměny manželek

+ Dalších 20 fotografií
ty vyrostly
Věkově vzdálený manželský pár Iva a Marian, který znáte ze značně kontroverzního dílu Výměny manželek, mají za sebou druhé stěhování. Nedávno zveřejnili pár snímků a videozáběrů, kdy odhalili svůj domov. A starý skromný byt, kde nebyli úplně šťastní, nahradili větším, kde se líbí hlavně jejich dětem.

Věkově vzdálení manželé, kteří po odvysílání kontroverzního dílu Výměny manželek si prošli peklem, zažívají konečně klid. Nejprve se ze svého původního bytu v Semilech přestěhovali do nedalekého Trutnova, kde pobyli pouhých 14 dnů, když je majitelka vyhodila… Nakonec našli 3+1 a užívají si nového domova. A libují si.

„Jsme šťastní a jsme rádi, že se daří našim dcerám,“ přiznal eXtra.cz Marian, který se pochlubil soukromím, v němž vychovávají své dvě děti.

Podívejte se do galerie na hnízdečko lásky Ivy a Mariana, kteří v novém krásném bytě vychovávají své dvě milované děti – Dominiku a Anetku – a našli vytoužený klid.

Mohlo by vás zajímat

Další články