Kdo by si nepamatoval hezounky, které lámali srdce tisícům děvčatům. Vašek, Martin, David a Aleš. Tihle kluci měli všechno – slávu, peníze a zástupy holek. Jenže nic nevydrží věčně a skupina se po neshodách rozpadla. Jenže teď se snaží s velkou pompou vrátit opět na scénu. Má to ale jeden háček, Martin se koncertu nezúčastní, ke kariéře zpěváka se prý nechce vracet. Kdy můžete Lunetic ve třech vidět v akci?

Už tuto sobotu 21. listopadu 2015 vystoupí na Brněnském výstavišti společně s dalšími věhlasnými jmény diskotékového šílenství minulého desetiletí. " Jsme rádi, že si na společném pódiu můžeme zazpívat s hvězdami, které pro nás v té době znamenaly vzor. Ani jsme už nedoufali, že se s těmito hvězdami někdy ještě potkáme, a proto je nám společné vystoupení velkou ctí, " říká Vašek Jelínek, frontman skupiny Lunetic.

Lunetic zazpívají své osvědčené hity, jako jsou: " Ať je hudba tvůj lék, Dotyky, Only you a nebude chybět ani megahit Máma, který před dvaceti lety boural česko – slovenské hitparády.

Úderem 21 hodiny odstartují Lunetic brněnský mega koncert, poté se publiku představí zpěváci jako Haddaway, Dr. Alban, duo Masterboy či E-rotic. Bujarou show zakončí v Pavilonu P známá dvojice Anita a Ray z legendárního tanečního projektu 2 Unlimited.

Takže pokud jste fanoušci vypalovaček z devadesátek, tak se rozhodně máte na co těšit.