Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

HOLKY, POZOR NA JUSTINA BIEBERA! Cukrouš je v Česku! Potkat ho můžete v Praze i Brně a to není vše

HOLKY, POZOR NA JUSTINA BIEBERA! Cukrouš je v Česku! Potkat ho můžete v Praze i Brně a to není vše
Zdroj: archiv
+ Dalších 10 fotografií
Michael Klika je český Justin se vším všudy! Stejné tetování, piercing a hlavně styl! Tisíce sledujících na Instagramu a zástupy holek, které z něj šílí. A to, co všechny zajímá nejvíce – JE ZATÍM NEZADANÝ!

Zástupy holek na Instagramu se mu cpou do ložnice a k úspěchu mu stačí být stylový a na první pohled připomínat slavného kanadského zpěváka Justina Biebera. Michael Klika má pouze 21 let a už teď má slušně našlápnuto k hvězdné kariéře. Po několika letech pověsil fotbalovou kariéru na hřebík a dělá to, co mu jde nejlépe – maká na své figuře.

Úspěch na sebe nenechal dlouho čekat a Michaela dnes zastupují dvě modelingové agentury a manažerku mu dělá Eva Decastelo! Není tu moc kluků, kteří mají modelingovou kariéru rozjetou tak parádním způsobem.

Český Justin má také spoustu firem, které ho sponzorují a stojí za jeho úspěchem. Reportáže pro pořad Topstar a focení pro světoznámé značky má taky úspěšně za sebou.

To, co se mu ale povedlo na na sociálních sítích, je k nevíře - na jeho Instagramu ho sleduje více než 26 tisíc sledujících a holky jsou ochotné udělat cokoliv, aby se k Michaelovi dostaly!

Český Justin si z toho ale těžkou hlavu rozhodně nedělá, nedávno ukončil dlouholetý vztah a rozhodně se nechce vázat. S manažerkou Evou Decastelo se ukazuje na akcích a večírcích, kde o krásné a úspěšné kočičky není nouze.

Moderátorka Primy Lenka Špillarová se s Michaelem potkala nedávno na módní přehlídce a nemohla se od něj odlepit a rozhodně není jediná, která je z něj hotová.

My jen čekáme, co nastane, až Michael alias Justin spustí prodej své vlastní značky oblečení. Exkluzivně pro eXtra.cz se na toto téma vyjádřil: "V nejbližší době se můžete těšit na moji vlastní značku oblečení, kterou plánuji s Evou Decastelo. Bude to móda zaměřená spíše na muže, ale na své si přijdou i ženy."

Související články

Další články