Nejkrásnější muž světa José Parades je na návštěvě v Česku! Dámy, připravte se!

Páteční finále Muže roku 2014 se nezadržitelně blíží a při té příležitosti navštívil Českou republiku nejkrásnější muž světa José Parades (29). Vítěz soutěže Mister International usedne do poroty a bude vybírat nejkrásnějšího českého zajíčka.

José Parades pochází z Venezuely a modelingové nabídky se mu jen hrnou. Jestli si na něj ale děláte zálusk, máte smůlu. Mužové světa sice mají ve smlouvě, že musí být single, ale tento krasavec, jako jediný vítěz v historii, přítelkyni mít může, a to proto, že s ní chodil už před soutěží. Ale jestli je to jako s našimi misskami, určitě to nebude mít dlouhého trvání. Takže stačí jenom vyčkat…

Venezuelan se na tiskovce Muž roku 2014, která probíhala v malebné restauraci s nádherným výhledem na Prahu a kterou vybral pořadatel David Novotný, pochlubil se svými dalšími plány. Jeho cesta po finále bude směřovat na hrad Křivoklát, pak obšťastní babičky z Domova důchodců v Náchodě (to je od něj velmi pěkné) a taky navštíví naši Poslaneckou sněmovnu (upřímnou soustrast). Průvodcem mu bude Martin Gardavský, 2. nejkrásnější Muž světa v roce 2011.

Tak co na něj, dámy, říkáte?