Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Holky pod zámkem, Divoký anděl i exkluzivní cestopis: TV Prima potěší přes léto každého diváka

TV Prima nachystala na léto zajímavý program.
Zdroj: TV Prima
+ Další fotografie
program
Diváci TV Prima se mají v létě na co těšit. Skupina Prima připravila bohatou úrodu premiérových seriálů i filmů. Například velkovýpravný seriál Kateřina Veliká, detektivní seriál Vražedná Mallorca, Lovci prokletých pokladů, kultovní seriál Holky za mřížemi, El Chapo nebo Spoutaná láska. Nebudou chybět ani premiérové řady Simpsonových, American Horror Story či Vraždy u jezera. Na začátek prázdnin je nachystaná premiéra filmu Pobřežní hlídka, na konec prázdnin zase hollywoodská mega premiéra filmu Vražda v Orient expresu.

Léto na hlavním kanálu Prima bude ve znamení dobrodružství.

Napínavé prázdninové příběhy

Od 30. června se každé úterý mohou diváci těšit na 12dílný velkovýpravný historický seriál Kateřina Veliká, který přibližuje příběhy ruské carevny v jejím mládí. Neméně napínavé příběhy, tentokrát z exotického španělského ostrova, přinese každý pátek od 3. července detektivní seriál Vražedná Mallorca. Následují Lovci prokletých pokladů, kteří diváky zavedou mezi slavné historické památky po celém světě.

Indiana Jones nebude chybět ve filmech, během července se na ně mohou těšit diváci každou neděli večer. V pondělí večer pak mohou během prázdnin sledovat kultovního Vinnetoua. Na scénu se dostanou i dinosauři z Jurského parku a do Středozemě nechá diváky nahlédnout trilogie Hobit. Z premiérových filmů prázdniny zahájí 1. července film Pobřežní hlídka, v polovině prázdnin diváky potěší Lara Croft ve dva roky starém filmu Tomb Raider a prázdniny ukončí Hercule Poirot v premiérovém filmu Vražda v Orient expresu.

Čundry, narkomafie i holky za mřížemi

Pro milovníky cestování si Prima COOL přichystala hned tři série cestovatelských dokumentů. Od 4. července vezme každé pondělí diváky na moto expedici napříč Jižní Amerikou Do pryč z tadyma. Od 3. srpna se další česká parta vydá na Čundr v Africe a od 31. srpna vyrazí na Cestu kolem světa Ondřej Sokol s Lukášem Pavláskem. Premiérové díly jistě potěší i milovníky Simpsonových či Smolíkovy rodiny.

„Letošní letní schéma je žánrově bohaté a věřím, že potěšíme každého, i náročného diváka. Kromě klasických dobrodružných titulů, jako je Vinnetou, Jurský park, Hobit nebo Indiana Jones, které k prázdninám neodmyslitelně patří, jsme připravili premiéry tuzemských cestovatelských pořadů na Prima COOL. Moto expedici Jižní Amerikou představíme v Do pryč z tadyma, Afrikou provedeme v Čundru v Africe a na konci prázdnin exkluzivně uvedeme Cestu kolem světa s Ondřejem Sokolem a Lukášem Pavláskem. Dámské publikum určitě potěší návrat absolutně kultovní telenovely Divoký anděl na Prima LOVE,“ říká Roman Mrázek, programový ředitel skupiny Prima.

Vrátí se Milagros s Divokým andělem a zaútočí žraloci

Na Prima MAX se mohou diváci těšit na komedii s Amy Schumer Jsem božská či komedii Prostřeno pro lásku, historickou romanci Moje sestřenice Rachel, válečný film Dopisy z fronty nebo střelená dobrodružství rodiny Heffleových v Deníku malého poseroutky: Výlet za všechny peníze. Nebudou chybět ani megahity jako Hercules, Sunshine, Titanic, Lepší už to nebude, Cesta do zatracení, Nebezpečná rychlost, Tenkrát na Západě či série Hříšnice.

Od 26. července poběží na Prima KRIMI premiérové díly Vražd u jezera a od 17. srpna se vrátí i Námořní vyšetřovací služba s XII. a XIII. sérií. Pro milovníky romantických příběhů přichystala Prima LOVE výpravný historický seriál Spoutaná láska či kultovní telenovelu z 90. let Divoký anděl.

CNN Prima NEWS od 12. července představí nový pořad Cestovní byznys Richarda Questa, který divákům přiblíží cestovní trendy a tipy. Nedělní večery přinesou celou řadu zajímavých dokumentů, jako například Tajemství smíchu a pláče, Muž, který tweetuje z vesmíru, Zvířecí úklidová četa, Kalifornie na suchu či Velké vlakové putování VI.

Dokumenty na Prima ZOOM

Prima ZOOM nabídne letní pivní osvěžení v pětidílném dokumentu Jak pivo změnilo svět. Od 3. července bude premiérová řada dokumentu Hon na Hitlera III, kde se skupina vyšetřovatelů vydává po stopách nacistického vůdce. Již tradičně Prima ZOOM přinese i letní žraločí sérii dokumentů.

A nabídne také pohled do zákulisí olympiády v Tokiu – Olympiáda v Tokiu: Cena za bezpečnost. Od 29. července startuje oblíbená série Zapomenuté megastavby III, která divákům představí výjimečně navržené objekty. Dva dny před 75. výročím Hirošimy pak nabídne dvoudílný snímek Hirošima, přibližující svržení atomové pumy na město.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy