Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Bohuš Matuš koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Holky od tyče, tohle byste si měly přečíst! Do Prahy míří váš miláček, miliardář Mayweather a bude nejspíš hodně utrácet

Zdroj: Instagram
+ Dalších 8 fotografií
Proslavil ho nejen jeho talent, ale také dovádění s holkami lehčích mravů. Bývalý neporažený šampion mezi šestnácti provazy Floyd Mayweather (39) míří do Prahy a rozhodně jeho návštěva nebude jenom o procházce po Karlově mostě. Bude utrácet, to je už teď jisté!

Mayweather rozhodně není rodinným typem a že by se pelešil jen s jednou sexuchtivou kočičkou, no to v žádném případě. Jeden čas byl nejlépe vydělávajícím sportovcem a také umí skvěle utrácet. Traduje se, že za večírek (oblíbené má striptýzové podniky!) klidně dokáže utratit i milion korun.

„Peníze ale nejsou to hlavní. Přiletí sem i proto, že chce navštívit Prahu, poznat lidi a vidět box,“ řekl pro isport manažer a mezinárodní boxerský agent Benny Blanko.

Legenda boxu dorazí kvůli Box Live Praha a do Prahy přiletí 11. března. A děvčata, která ráda blbnou kolem tyče a těší se na jeho přízeň, se musí modlit. Mayweather totiž v Praze bude jen na 24 hodin, a pokud se rozhodne kouknout po české kráse, víc než jeden dva podniky se zábavou nenavštíví – to zkrátka nestihne.

Hlavním zápasem akce bude souboj Štěpána Horvátha proti Němci Arthuru Hermannovi a půjde o souboj o evropský pás šampiona organizace WBO v lehké střední váhové kategorii. O stejné tituly by se měly utkat i Fabiana Bytyqi a Lucie Sedláčková.

Nechme se překvapit, jak si svou návštěvu slavný miliardář užije – pokud bude v dobrém rozmaru, jistě někde nechá pořádný balík a nějakou tu kočičku jistě potěší, jak to umí jen a jen on.

Věděli jste, že Mayweather:

  • V minulosti vsadil na jediný zápas svých milovaných basketbalistů Miami Heat v NBA celkem 5,9 milionů dolarů (asi 116 milionů korun). A vyhrál!
  • V Detroitu navštívil striptýzový klub a za kalhotky děvčatům nastrkal neskutečné množství bankovek. Celkem měl utratit za noc 40 tisíc dolarů (přibližně milion korun).
  • Jeho majetek se odhaduje na 11 miliard korun.

Související články

Další články