Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 komunální volby 2022

Holky nestárnou, ale Standa Hložek slaví už 65: Trápení a přísný zákaz alkoholu

Holky nestárnou, ale Standa Hložek slaví už 65: Trápení a přísný zákaz alkoholu
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Všechno nejlepší
Jeho holky ze školky možná nestárnou, ale Standa Hložek (65) přibývající roky zastavit nedokáže. Zpěvák slaví už pětašedesátiny, musel seknout s alkoholem a kvůli vážné nemoci se do konce života neobejde bez léků. Navzdory tomu parťákovi Petra Kotvalda (60) nemizí z tváře úsměv.

Holky z naší školky, V pohodě nebo Můj čas. Nesmrtelné hity Stanislava Hložka (65) zná snad každý. A zatímco písničky ne a ne zestárnout, na zpěvákovi jsou už přibývající roky patrné.

Hložek slaví už pětašedesátiny a přestože odchod do důchodu zatím neplánuje, jeho tělo by už odpočinek možná ocenilo. Pere se s nepříjemnou cukrovkou, kvůli které si musí odepírat alkohol. "Přestal jsem pít pivo, snažím se dodržovat určitý režim. Ne vždy to jde. Příčina cukrovky byla spojena s mou prací, nepravidelnou stravou a nadměrným rozčilováním," prozradil eXtra.cz někdejší idol dívčích srdcí.

"Jsem teď de facto závislý na lécích, ale všechno je zatím dobré," dodal Hložek, kterého trápí i zdravotní stav jeho maminky. "Brzy jí bude 95 let, takže už nechodí a jen leží. Mám dvě sestry, se kterými se střídáme s péčí o ní. Velmi často tak jezdím na Moravu," vysvětlil.

Po letech dlouhé spolupráce se Hložek rozhádal s parťákem Petrem Kotvaldem (60). Nakonec se ale usmířili a čas od času spolu opět vystupují. Přejeme všechno nejlepší!

Marek Ztracený o synovi: Je to neřízená střela, pořád má něco zlomeného, maminka šílí

Související články

Další články

Nejnovější kauzy