Už jsme ji dlouho neviděli chodit po venku v převleku za vánoční hvězdu, vánoční stromek, vánoční ozdobu, židli z Ikey, kuklu hmyzu, ducha, kus hovězího, létající vrtulník, Katlíka z továrny na čokoládu, Mrtvou nevěstu Tima Burtona, T-Rexe z Jurského parku nebo stepfordskou paničku.

Lady Gaga (28) si našla kluka Talyora Kinneyho, dokonce se za něj i vdala a od té doby, co ho má, se zase začala chovat jako člověk.

Pokus je to dobrý, ale stejně jí pořád nevěříme, že nemá penis.

Už od své nedávné svatby se několikrát ukázala jako mladá dáma, dokonce měla i vlasy a šaty a na Oscarech byla ve večerní róbě vpravdě okouzlující. Z čehož plyne, že pokud nevíte, co se sebou a jakým směrem se budete ubírat, zachrání vás jen dvě věci.

Buď se stanete meteorologem a budete moct v klidu každý den říkat za peníze svoje předpovědi, u nichž je jedno, jestli vám to vyjde nebo ne, protože počasí si přece dělá, co chce, nebo si najdete muže a dáte svému životu řád.

To není dobrá zpráva pro feministky. A proto zatímco Lady Gaga ze sebe dělá ženu, feministky dneska musí slavit svůj svátek, aby si jich někdo všiml.