Trendy
válka na Ukrajině střelba v Praze Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Holky, najděte si chlapa. Od té doby, co ho má Lady Gaga, vypadá i ona jako člověk

Holky, najděte si chlapa. Od té doby, co ho má Lady Gaga, vypadá i ona jako člověk
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Od té doby, co si Lady Gaga našla přítele modela Taylora Kinneyho a nakonec si ho i vzala, se čím dál víc podobá lidské bytosti a hlavně ženě. Ale pořád stejně věříme, že má penis.

Už jsme ji dlouho neviděli chodit po venku v převleku za vánoční hvězdu, vánoční stromek, vánoční ozdobu, židli z Ikey, kuklu hmyzu, ducha, kus hovězího, létající vrtulník, Katlíka z továrny na čokoládu, Mrtvou nevěstu Tima Burtona, T-Rexe z Jurského parku nebo stepfordskou paničku.

Lady Gaga (28) si našla kluka Talyora Kinneyho, dokonce se za něj i vdala a od té doby, co ho má, se zase začala chovat jako člověk.

Pokus je to dobrý, ale stejně jí pořád nevěříme, že nemá penis.

Už od své nedávné svatby se několikrát ukázala jako mladá dáma, dokonce měla i vlasy a šaty a na Oscarech byla ve večerní róbě vpravdě okouzlující. Z čehož plyne, že pokud nevíte, co se sebou a jakým směrem se budete ubírat, zachrání vás jen dvě věci.

Buď se stanete meteorologem a budete moct v klidu každý den říkat za peníze svoje předpovědi, u nichž je jedno, jestli vám to vyjde nebo ne, protože počasí si přece dělá, co chce, nebo si najdete muže a dáte svému životu řád.

To není dobrá zpráva pro feministky. A proto zatímco Lady Gaga ze sebe dělá ženu, feministky dneska musí slavit svůj svátek, aby si jich někdo všiml.

Lucie Borhyová a její začátky na Nově: Domů jsem se vracela s pláčem, brala jsem to osobně

Související články

Další články

Nejnovější kauzy