Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holky, na tyhle si dávejte pozor! 10 typů mužů, kteří nenávidí ženy

Vypadá jako moc hodný kluk? Zdání klame… (Ilustrační foto)
Zdroj: achiv

Jak tak proplouváme životem, uvědomujeme si, že všichni muži nejsou tak sympatičtí, jako byl náš učitel dějepisu ve třetí třídě, ani tak hezcí jako Franta, kterého jsme milovaly na střední, a už vůbec ne tak galantní, jako byl náš pradědeček.

Někteří z nich nám naopak berou veškeré iluze o mužské populaci. Proč? Protože nás vlastně nenávidí… Tohle je 10 typů mužů, kterým je lepší se vyhnout obloukem.

1) Machové

Potřebují si na nás honit své ego. Chvála a uznání jsou pro ně stejně důležité jako benzin pro jejich drahé auto. Jsou na nás závislí jen do té míry, dokud jim podkuřujeme.

2) Energetičtí upíři

Jsou na tom dost podobně jako macho chlapi, ale mohou být mnohem nebezpečnější v tom smyslu, že jejich záměr není tak okatý. Jsou mnohem rafinovanější. Naši energii z nás vysávají postupně a my si toho často všimneme až po letech. Jakmile jednu ženu vysají, odkopnou ji a hledají si další oběť.

3) Latentní homosexuálové

Muži, kteří nejsou schopni připustit si svou pravou orientaci, jsou pro nás ženy velmi nebezpeční. Jak bychom pro ně mohly být dost dobré, když přes rameno pořád pokukují po našem nejlepším kamarádovi?!

4) Komplexové

Jejich malé sebevědomí z nich dělá zákeřné bestie. Cholerické záchvaty a podpásovky kvůli ničemu jsou součástí jejich pokřivené osobnosti. Mají neustálou potřebu s námi soupeřit a něco si dokazovat.

5) Nešťastníci

Muži, kteří si vlastní vinou zpackali život, mají za sebou řadu nepovedených vztahů, děti, na které platí alimenty… Vždy budou hledat vinu v nás ženách, aniž by se občas sami podívali do zrcadla.

6) Srabi

Svou mužskou sílu nikdy nepoměřují tváří v tvář rovnocennému soupeři, tedy muži. Ale žáhu si chladí především v kontaktu s něžným pohlavím. S radostí otevírají bolestivé třinácté komnaty a sypou sůl do nezahojených ran. Od zbabělců se držte co nejdál!

7) Lháři

Naslibují vám hory doly, ale skutek utek. Vlastně dost často žijí ve vlastních iluzích odtrženi od reality. Je na ně asi stejný spoleh jako na sousedovic nekastrovaného kocoura.

8) Nevěrníci

Pokud si něco začnete s mužem, který v ten samý okamžik tahá jinou ženu za nos, s velkou pravděpodobností budete brzy stát s vytahaným nosem na jejím místě.

9) Mamánci

Nikdy se neoprostí od vlivu svojí matky. Každá žena, která se vedle něj ocitne, mu tudíž bude donekonečna připomínat fakt, že se jeho ctěné máti žádná nevyrovná!

10) Chudinky

Jsou ublížení, protože kdysi dostali pořádnou lekci. Ale namísto toho, aby se z nezdaru poučili, budou už vždycky žít v domnění, že jsou všechny ženy stejné bestie. Zraněnému tygrovi na ránu raději nefoukejte, mohl by vás za to sežrat!

Související články

Další články