Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Holky na tahu: Monika Babišová dovádí na Sardinii s dcerou Vivien. Ta je stále více podobnější Andrejovi

Dcera Andreje Babiše je celý tatínek.
Zdroj: koláž eXtra.cz/Instagram Andreje Babiše a Moniky Babišové
+ Dalších 16 fotografií
Podoba

Manželka Andreje Babiše (68) Monika Babišová (49) si užívá slunnou dovolenou po boku své dcery Vivien. Společně cestují po zemích u Středozemního moře, a jak je patrné z Instagramu expremiérovy ženy, blondýnky si letní radovánky náramně užívají. Vivien je podobou celá tatínek. Fanoušci jejich krásu srovnávají s Bohem.

Monika Babišová si momentálně užívá na dovolené na Sardinii. Doprovod jí dělá její dcera Vivien, kterou má s bývalým premiérem Andrejem Babišem. Matka s dcerou si udělaly selfie přímo z pláže a nutno podotknout, že Vivien je celá po tatínkovi.

Vivien vyrostla do krásy

"Moje Vivi," napsala pyšná maminka na Instagramu k fotkám své dcery. Monika Babišová zároveň připojila hashtagy, z nichž je patrné, že Vivien velmi miluje. Fanoušci na snímek začali ihned reagovat. "Krásné, jste kočky," vzkázala Babišové například jedna z komentujících.

Krásné Vivien táhne už na 23 let. Monika Babišová má s Andrejem ještě jedno dítě, a to syna Frederika. Ten už také dosáhl dospělosti a je mu už 19 let. A zatímco pohledný mladík dědil, co se týče vzhledové stránky, po mamince, Vivien je naopak celá tatínek, byť Moničiny rysy také nezapře.

Rodina během několika týdnů cestování vystřídala dokonce několik destinací. Nejdříve Babišová společně s dětmi vyrazila do francouzského Cannes, následně nejspíš už jen s Vivien odletěla na Sardinii. Expremiér, stejně jako loni, zůstal doma.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy