Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Holky, máte smůlu! Vašek Matějovský je zadaný, Ulice mu přinesla skutečnou lásku!

Miky z Ulice je šťastně zadaný!
Zdroj: archiv
A další seriálový fešák je šťastně zadaný! Na tiskovku TV Nova prý Vašek Matějovský alias Miki Seidl z Ulice dorazil se svou přítelkyní a zároveň kolegyní. Krásná Hanka na Nově totiž dříve pracovala. A tak má Vašek díky práci nejen popularitu, ale i novou holku!

Pokud jste fanynkou Mikiho Seidla z Ulice, asi nebudete nadšená, ale těm dvěma to spolu opravdu sluší. „Jsme spolu vlastně tak nějak neurčitou dobu. My se známe už dlouho, byli jsme léta přátelé, až později jsme se vzhledem k našim pracovním záležitostem dali dohromady a z toho přátelství se stalo něco víc," sdělil Vašek Prásku.tv.

V Ulici Vaškovi zamotala hlavu Šárka Vaculíková alias Adriana. Spekulace o jejich vztahu jim údajně nevadí, protože jsou se Šárkou velcí kamarádi a užijí si spolu spoustu legrace. Práce Vaška baví, i když je náročná. „Natáčení je záhul, ale je to práce, která mě baví, takže to vlastně není ani práce,“ dodal mladý sympoš.

Související články

Další články