Už si lidé mysleli, že Michal snad randí s paní Columbovou. Nikdy ji nikam nebral, do společnosti chodil sám. Starost o něj mít nemusela, holky po umaštěncích moc neletí. Jenže teď, když změnil image a je z něj pohledný herec, si ho přeci musí začít hlídat.

Pohledná krátkovlasá blondýnka svého snoubence byla doprovodit právě ke kadeřníkovi, který s ním provedl tak neuvěřitelné změny. Po sedmnácti letech kvůli prohrané sázce musel shodit nevzhlednou hřívu a jeho přítelkyně musela být u toho.

Sympatická Zuzka nejdřív začala dělat Michalovi manažerku, jenže pak zafungovala chemie a ruka byla v rukávě. Prý se ale sbalili tak nějak vzájemně, prostě přeskočila ta pověstná jiskra.

Dokonce po roce a půl zamilovaný pár plánuje svatbu. I proto si Zuzka nemůže vynachválit Michalovu novou image, protože ve smokingu mu to bude daleko víc slušet v krátkých vlasech než v tom prapodivném háru, které bylo odpuzovačem pro lačné fanynky.

A prý se ani nebojí, že by jí Michal zahýbal, i když ví, že teď po něm holky jdou, a dokonce po něm chtějí i nezávazný sex. O těchto hrátkách jsme psali ZDE. Vzájemnou láskou si je tak jistá, že se všem zlatokopkám jen vysmívá.