Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holky, máme pro vás dost horké zboží! Z nenápadného buclíka se stal nejkrásnějším mužem světa. HODNĚ ŽHAVÉ FOTKY VE FOTOGALERII

Ještě nedávno byl Ind oplácaný kluk, co toužil po lásce.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 5 fotografií
Ještě před pár lety byste si nenápadného Inda Rohita Khandelwala jen těžko všimli. Spíš byste si řekli, že by chudák měl se sebou něco dělat a jíst méně tučného jídla. A povedlo se! Mladík na sobě tvrdě zamakal, modelingový svět mu leží u nohou a do toho získal titul pro nejkrásnějšího muže světa.

Když dnes vidíte oficiálně nejvíc sexy kluka, tak by vás ani na chvíli nenapadlo, že nedávno byste o něj neopřeli ani kolo. Byl neforemný, oplácaný, moc se o sebe nestaral.

Jenže jednoho krásného dne si sedmadvacetiletý muž řekl, že už toho bylo dost, tak se zapřel a začal na svém vzhledu makat každý den a hodiny strávené v posilovně se vážně vyplatily.

Rohit vyhrál muže roku ve své zemi a tento rok vyhrál i titul Mister World. A není se čemu divit. Holky, až uvidíte jeho tělo v naší žhavé fotogalerii, tak si radši připravte kapesníky, protože to, že budete slintat, je zaručené.

Související články

Další články