Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Holky krev a mlíko: Top 5 slavných baculek, které mění pohled na ženy

Holky krev a mlíko: Top 5 slavných baculek, které mění pohled na ženy
Zdroj: archiv ashley graham, archiv Hayley Hasselhoff
+ Dalších 6 fotografií
galerie
Sexy neznamená vyhublá. Někteří muži dávají přednost ženám plnějších tvarů, které je za co chytit. Dokonce i v módním průmyslu se čím dál tím více objevují plus size modelky. Plnoštíhlé krásky ukazují ženám, že se nemusí stydět za své zaoblené křivky. Za redakci jsme vybrali 5 nejsmyslnějších baculek.

Ashley Graham (33)

Kráska s dlouhými tmavými vlasy a odzbrojujícím úsměvem se objevila na titulní straně časopisu Elle Quebec i plavkovém vydání Sports Illustrated. Její oblé tvary si chválí i módní značka Levi´s. Tato baculka je však již zadaná. Od roku 2010 je vdaná za režiséra Justina Ervina, se kterým se potkali v kostele.

Felicity Hayward

Britská XL modelka se za své kypré tvary rozhodně nestydí. Felicity pracovala nejen pro L'Oréal, ale i kosmetickou značku The Body Shop. Zakladatelka hnutí Self Love Brings Beauty se vyžívá v nošení vyzývavého oblečení.

Hayley Hasselhoff (28)

Dcera seriálového plavčíka Davida Hasselhoffa není žádná křehotinka. Hayley se pohybuje v módním průmyslu už od čtrnácti letech. Kyprá blondýnka se nikdy netýrala žádnými drastickými dietami, protože své tělo miluje. Hayley se dlouhodobě věnuje boji za dostupnější módu pro plnoštíhlé ženy.

Iskra Lawrence (30)

Britská plus size modelka má nejen krásnou tvář, ale i tělo. Iskra je propagátorkou hnutí body positive, které bojuje za to, že by každý měl mít své tělo takové, jaké je. Ani ona už není k mání. Její krásné křivky si hýčká i americký muzikant Philip Payne.

Stefania Ferrario (27)

Plnoštíhlá modelka Ferrario se narodila v Austrálii italské matce a anglickému otci. Blonďatá krasavice je v současné době tváří řady dámského spodního prádla od Dity Von Teese. V roce 2017 byla Stefania mezi čtyřmi tvářemi Melbourne Fashion Week. Dokonce loni získala cenu PWI jako nejkrásnější žena světa roku 2020.

Související články

Další články