Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holky, koukejte! Tohle je největší slušňák mezi českými bojovníky

Honza je rozený bojovník, o tom není pochyb.
Zdroj: archiv
Jmenuje se Honza Holec. Je to tichý, slušně vychovaný kluk. Před jménem má titul inženýr z pražské Vysoké školy chemicko-technologické. Málokdo by tak do něj řekl, že je to nejlepší Čech ve své váhové kategorii v jednom z nejdrsnějších bojových sportů na světě – v K1. „Vedle K1 dělám ještě box a muay thai,“ říká Honza. Ten se dokonce v roce 2012 stal v K1 i mistrem světa.

„Mám za sebou přes třicet amatérských zápasů a přes dvacet profesionálních. Doufám, že hlavně ty vítězné budou ještě přibývat,“ dodává s nesmělým úsměvem. Další triumf si bude moci připsat už 30. 12. v pražské Lucerně, kde se koná největší tuzemský galavečer boxu a muay thai. „V Lucerně budu bojovat v boxu. Seznam zápasů v Lucerně je opravdu nabitý těmi největšími tuzemskými jmény, a tak jsem rád, že oslovili i mě,“ doplňuje Holec. Ten pochází z Dobříše, a tak se dá očekávat, že ho do nedaleké Lucerny přijde podpořit řada kamarádů. Ti pak předposlední den v roce v Lucerně vedle Holce, který bude rohovat s Michalem Dufkem, uvidí v celkem deseti zápasech i další velká tuzemská jména, jako je Luboš Šuda nebo Petr Kareš.

Tuzemská špička je pak doplněna skvělými jmény z ciziny. Speciálním hostem celé akce pak bude legendární boxer Danny Williams, který jako jeden z mála lidí na světě dokázal knockoutovat Mikea Tysona. Takový večer si žádný milovník bojových sportů nemůže nechat ujít – 30. 12. 2015 od 19:00 ve Velkém sále Lucerny.

Související články

Další články