Chtělo by se při pohledu na ty silikonové šestky říct, že jsou to ale pořádné nárazníky. Když se na ně zadíváte, tak snad i ti největší fandové silných strojů přehlédnou motorku, protože Julie nestojí jen za jedno pohlédnutí, ale nelze z ní spustit oči. Když kouknete na fotky, co vznikly, tak se není čemu divit. Takový výstřih by oslepil i slepého.

Sexbomba Zugarová se svezla s několikanásobným mistrem republiky v rallye Václavem Pechem, z čehož vznikly i dost rajcovní fotečky. Nebyla by to Julie, kdyby neukázala nadupaný dekolt v plné kráse. Teda dvojčátka zakrývalo tílečko, ale chvílemi to vypadalo, že pod náporem silikonů se snad roztrhne vejpůl.

„S výsledkem jsem velmi spokojený, udělali jsme opravdu povedené fotky. S Julií je vždy radost spolupracovat, je to profesionálka každým coulem,“ prozradil nám fotograf Martin Buček, který je na takové prsatice zvyklý, tudíž ho obrovské poprsí nechalo chladným.

Jen se sami přesvědčte, že tahle sexy třicítka má stále co ukázat, i když od dob Miss uplynul nějaký ten pátek. Teď rajcovní modelku vážně nelze přehlédnout. Ještě kdyby jela na té motorce, to by bylo dopravních nehod.