Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Holky 2 v 1: Martina Pártlová a Nikol Štíbrová promluvily o jménech pro své děti a porodu

Holky 2 v 1: Martina Pártlová a Nikol Štíbrová promluvily o jménech pro své děti a porodu
Zdroj: Archiv Nikol Štíbrová
+ Další 3 fotografie
Těhotenství
Zpěvačka Martina Pártlová se zvěčnila se svou hereckou kolegyní Nikol Štíbrovou v lacláčích. Zatímco Martina prožívá těhotenství poprvé, Nikol se už brzy stane dvojnásobnou matkou. O své pocity z těhotenství se obě těhulky dělí na sociálních sítích.

"Stejnej tejden těhotenství, teď už chodíme i stejně oblečený, taky aniž bychom se předem domluvily. Jména dětí snad trefíme každá jiný. Každopádně v porodnici ležim u okna a plíny nepučuju. Měla sis to líp spočítat," zažertovala Nikol Štíbrová (34) na adresu své kamarádky a kolegyně Martiny Pártlové (41).

"Dobře. Ty máš vokno, ale já vybírám hudbu na sál, včetně vonných tyčinek... a budeš se koukat z toho vokna, ti říkám," odpověděla Martina. Nikol neváhala zavtipkovat, že si na porodním sále pustí Martininu píseň Bolím. I Patricii Pagáčovou (32) komentáře k fotkám pobavily a neváhala holkám z 3v1 vyjádřit podporu. "Vy máte štěstí, že čekáte později, jinak byste ležela mezi nima," smála se fanynka.

Instagram tak hýří dobrou náladou a slavné těhulky se těší na porod. Martina čeká své prvorozené se svým o čtrnáct let mladším přítelem Josefem Vařekou (27) známým ze skupiny Koblížci. Už teď má ale zpěvačka kvůli bříšku problémy s překláněním. "Vážím 72 kilo," pochlubila se nedávno Martina. Nikol se na nového potomka těší s partnerem Petrem Leitgebem (34), který se v minulosti živil jako barman, dnes je manažerem cukrárny. Také Veronika Arichteva (34), třetí členka půvabného komediálního tria 3v1, si momentálně užívá svého novorozeného syna Luka, kterého porodila režisérovi Biserovi Arichtevovi (44).

Související články

Další články