Peter Fider před Veronou přišel v roce 1999 ještě se skupinou Holki. Dal dohromady čtyři mladá děvčata a napsal jim první Už mi nevolej. V době boybandů působily doslova jako zjevení a okamžitě se z nich staly hvězdy. Nikola Šobichová, Klára Kolomazníková, Radana Labajová a Katka Brzobohatá patřily mezi nejznámější holky u nás.

Kariéru měly rozjetou slušně. Z každé písničky se stal okamžitě hit, byly v televizi, měly beznadějně vyprodané koncerty a velice dobře se prodávající desky. Ale s úspěchem přicházejí i starosti. Nikola Šobichová v roce 2003 skupinu opustila a zkoušela to jako první sama. Velkých úspěchů se nedočkala. Přišla poslední deska ve třech a pak konec, který už se dlouho předpokládal.

Dámy to začaly zkoušet sólově, ale o ničem slavném se hovořit nedá. Takže od toho upustily. Nejvíce na éře Holek parazitovala Klára Kolomazníková, jako jediná se také s ostatními členkami nebaví. Klára, Katka a Radana si našly normální civilní zaměstnání, kterému se věnují, a navíc jsou ze všech spokojené matky.

V roce 2008 se daly opět pouze ve třech, bez Kláry, dohromady. Vydaly desku a do dnešního dne mají stále plno vystoupení, ale jak dnes už ŽENY říkají, je to spíše z nostalgie, ale fanoušci mají radost. Na slávu, jakou zažily po roku 2000, už ale členky nedosáhnou a podle jejich slov jim to ani nevadí.