V poslední době se nám tady rozhořela válka mezi bývalou striptérkou Veronikou Kopřivovou a mladou pornorajdičkou Daisy Lee. Rozepře mezi těmito dvěma blondýnkami začaly, když si drzá Daisy Lee pustila pusu na špacír a jasně vyjádřila, co si o Veronice myslí.

Nařkla Veroniku z toho, že je to obyčejná prostitutka od tyče, která začala tancovat ne proto, že neměla na nájem, ale aby se nemusela dřít někde za ušmudlaných dvanáct tisíc jako Daisy Lee. Samozřejmě že toto tvrzení podpořila slovy, že ona se v branži pohybuje a moc dobře ví, jak to tady chodí.

Takže svým příspěvkem na Instagramu Daisy Lee ostře Veronice naznačila, že nemá dělat z lidí hlupáky. My samozřejmě stojíme na straně Veroniky Kopřivové, protože jsme se už několikrát přesvědčili, že Jágrova holka je chodící pravdomluvnost a ctnost.

Již několikrát se jasně ukázalo, že Veronika NELŽE a je tedy možné, že u tyče tancovala nějaká její tajná dvojnice a Veronika dělala v Lipsku pouze manažerku, jak na začátku celé kauzy tvrdila.

A to, že přítelkyně Jaromíra Jágra tvrdila, že začala tancovat u tyče z hladu a pak jela na Bali? Tak na to máme také vysvětlení. Veronika už z hladu natolik šilhala a byla vyčerpaná, že si chtěla odpočinout v destinaci pro chudé, Chorvatsku. Ovšem z hladu byla poněkud nervózní, a tak se překlikla a místo Chorvatska si koupila dovolenou na Bali. No a pak už to nechala tak. Však se nic nestalo, bude v Lipsku u tyče dělat manažerku o pár dnů déle…

Takže v redakci eXtra.cz vůbec nevěříme tomu, co Daisy Lee naznačuje, a jasně víme, že Veronika Pravdomluvná Kopřivová má štít neposkvrněný, jako je led na stadionu Floridy po třetí třetině!

Takže Veronika si logicky nenechala nic líbit a Daisy Lee vrátila úder se vším všudy a vytasila nejsilnější zbraň. Boha. Jenomže na dračici Daisy Lee je i Bůh krátký, a tak Veroniku odpálkovala podruhé.

Setřela ji tím, že nezvládne žádnou kritiku, umí brečet jen do Instagram stories a že přece holka jejího postavení nemůže mít jiné starosti než kolik napéct Jaromírovi knedlíků na oběd.

No uvidíme, jak tenhle souboj blondýnek dopadne.