Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Holka, nebo kluk, těmhle je to fuk: 6 nejžhavějších hvězd, které nejsou přehnaně vybíravé

Holka, nebo kluk, těmhle je to fuk: 6 nejžhavějších hvězd, které nejsou přehnaně vybíravé
Zdroj: Profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Bisexuálky
V naší galerii se tentokrát můžete pokochat těmi nejžhavějšími sexy bisexuálkami ze světa showbyznysu a plejádou jejich milostných vztahů s muži i ženami. Některé z nich se už usadily, jiné ale bez výčitek řádí dál.

Fergie

Americká zpěvačka se sice provdala, manželství se jí ale rozpadlo. Se svým ex sice chtěla Fergie (45) zůstat navždy, rozvod si ale herec Josh Duhamel (48) nenechal vymluvit. Zpěvačka má s manželem syna Axla. Sama Fergie prohlásila, že měla v minulosti vztahy se ženami. "S holkama jsem si užila hodně srandy a vůbec se za to nestydím," svěřila se. Fergie dál přiznala, že si potrpí především na ženy s velkým poprsím. Zároveň ale uvedla, že by svému partnerovi nikdy nebyla se ženou nevěrná. Její budoucí nápadníci a nápadnice si tak mohou oddychnout.

Amber Heard

Bývalka sexy herce Johnnyho Deppa (57) už dřív randila s holkami. Mezi její vyvolené patřily třeba jedna modelka a havajská fotografka. Vztah s Johnnym se rozpadl, když jej Amber obvinila z násilí. Herečku měl napadnout během jejich vztahu dokonce dvanáctkrát. Johnny se ale bránil, že Amber naopak týrala jeho. Soud každopádně rozhodl v hereččin prospěch a Johnny si tak oficiálně odnesl nálepku násilníka. V dalším vztahu snad bude mít Amber Heard (34) větší štěstí.

Lindsay Lohan

Lindsay Lohan (34) se sice vždycky na veřejnosti ukazovala ve společnosti mužů, dvouletý románek ale prožila i po boku dýdžejky Samanthy Ronson. Linday vztah dlouho zapírala, nakonec ale kápla božskou. Americká herečka se v minulosti také zasnoubila s ruským obchodníkem, boháčem Egorem Tarabasovem (27), šťastný rodinný život se ale nakonec nekonal a Lindsay zásnuby v roce 2016 odvolala.

Megan Fox

Mysteriózní sexy lamačka všech mužských srdcí, americká herečka Megan Fox (34) je svým hypnotickým půvabem často přirovnávána k další ze svých bisexuálních kolegyň, Angelině Jolie (45). Megan sice aktuálně randí s o čtyři roky mladším rapperem Machine Gun Kellym (30), v minulosti se ale nechala slyšet, že se jí líbí i slečny. Herečka se roku 2010 provdala za svého hereckého kolegu Briana Greena (47). Vztah se rozpadl roku 2020. S hercem má Meghan tři děti.

Angelina Jolie

Jistě není žádné překvapení, že v našem seznamu nechybí ani jedna z nejkrásnějších žen planety, Angelina Jolie. Bývalka Brada Pitta (57) se dříve svou bisexualitou dokonce vychloubala a stavěla si na ní image, stejně jako třeba na tom, že nosila na krku ampulku s krví svého bývalého partnera Billyho Boba Thorntona (65). Herečka, která trpí hraniční poruchou osobnosti dříve randila s modelkou Jenny Shimizu.

Miley Cyrus

Americká zpěvačka Miley Cyrus (28) sice dlouhodobější vztahy prožívala jenom s muži, s několika ženami už ale v minulosti randila. Miley prožila dlouhé a psychicky náročné manželství s hercem Liamem Hemsworthem (31), se kterým se seznámila v šestnácti. Vztah se ale rozpadl. Miley, která měla problémy s drogami, popisovala, že prožívala velmi divoké chvilky a momentálně se raději spíš než na toxické randění soustředí na zlepšení svojí psychické kondice.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy