Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jolanda Ivana Gottová Peče celá země Mandrage

Nejnovější kauzy

Holka, nebo kluk? Martina Gavriely je v tom: Už to tolik neprožívám a nechci být za šílenou matku

Martina Gavriely vypadá opravdu senzačně.
Zdroj: showpix.cz
+ Dalších 12 fotografií
Bývalá moderátorka Martina Gavriely (39) je pořádná tajnůstkářka. Podařilo se jí totiž dlouhých sedm měsíců tajit těhotenství. Po dlouhé době se ukázala na veřejnosti i se svým dlouholetým přítelem Marcusem Tranem (32) a přítomní lidé se nestačili divit. Na první pohled bylo vidět, že je Martina v pokročilém stádiu těhotenství a navíc jí to neskutečně seklo.

Martina Gavriely všem přichystala pořádné překvapení. Bývalá moderátorka Primy se před časem úplně stáhla z veřejného života a od té doby si užívá radostné chvíle v soukromí se svojí rodinkou.

Půvabná Martina má z předchozího vztahu dvě děti. K sedmnáctileté Jessice a patnáctiletému Antoniovi nyní přibude další potomek, kterého čeká se svým dlouholetým přítelem Marcusem Tranem.

Martina tentokrát udělala výjimku a po dlouhé době se ukázala ve společnosti a opravdu nešlo přehlédnout, že je těhotná. Budoucí trojnásobné mamince to neskutečně seklo a jde vidět, že jí těhotenství přidává na kráse.

„Já jsem těhotenství nijak netajila. Jenom jsem se neukazovala na společenských akcích, jinak jsem třeba na fesťáky normálně chodila,“ svěřila se Martina redakci eXtra.cz. Samozřejmě, že většinu fanoušků zajímá, co to vlastně bude.

„Zatím nevíme, co to bude. Já už mám dvě krásné děti, takže samozřejmě za třetí dítě jsem velmi vděčná, ale už to tak neprožívám jako třeba při prvním těhotenství. Nevím, zda se necháme překvapit, co to bude, protože je také možné, že to nevydržím,“ smála se bývalá moderátorka.

Co se týče jména, tak to také ještě nemají vybrané, protože záleží na tom, zda bude mít miminko asijské rysy po Marcusovi, nebo bude celá Martina. Gavriely ale prozradila, že tak nějak tuší, že by to mohl být kluk. Martina hlavně nechce exhibovat na sociálních sítích jako nějaká šílená matka. Je vidět, že stojí nohama na zemi.

Mohlo by vás zajímat

Další články