Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině Prezidentské volby 2023 Výměna manželek 2023

Holka na každém prstu: David z Love Islandu si tentokrát označkoval Natálku

David Vitásek z Love Islandu: Označkoval si i Natálii Kočendovou
Zdroj: koláž eXtra.cz
+ Dalších 8 fotografií
tetování

Jak se zdá, modelka Natálie Kočendová a její láska z reality show Love Island David Vitásek jsou zamilovaní až po uši. Zřejmě to je mezi nimi natolik vážné, že se rozhodli zpečetit svůj cit společným tetováním, které oba zveřejnili ve storíčkách na Instagramu. Má to ale jeden háček: tak jako se v pořadu ukázalo, že David už jednu holku má, ukázalo se, že i s ní si nechal udělat kérku, která je bude navždy spojovat.

Nová přítelkyně

Historie se opakuje a fotbalista David Vitásek si našel další dívku, se kterou se rozhodl zpečetit lásku společným tetováním. Ačkoli tvořil v pořadu Love Island pár s miss Natálií Kočendovou, ukázalo se, že doma v Praze na něj čeká jeho přítelkyně Rebeka.

Na tu ale vysoký blonďák v tu chvíli nějak zvláštně zapomněl stejně jako na to, že ho s ní spojuje společná kérka. "Máme společné tetování, je to nápis Balance," uvedla Rebeka. "Tetování koníka, které má na palci, má znázorňovat mě. Když si na toho koníka dává pusu, má to být znamení pro mě, že mě miluje a myslí na mě. Doufám, že si na to uděláte správný obrázek a už dál nebudete spekulovat o věcech, které nejsou relevantní," uvedla ve vyjádření pro TV Nova jeho tehdejší láska.

Nová kérka

Nyní se David rozhodl, že si označkuje i svou novou přítelkyni Natálii, která po návratu z Kanárských ostrovů vystřídala Rebeku na místě v jeho náruči. Společně s krásnou modelkou navštívili tetovací studio a nechali si na malíček vytetovat maličkaté srdíčko. To má zřejmě symbolizovat nejen jejich lásku, ale má být i nějakou vzpomínkou na reality show, která je dala dohromady.

Se svou společnou "značkou" se oba pochlubili na svém Instagramu prostřednictvím Instastories. Snad tedy oběma hrdličkám láska vydrží a doufáme, že si David nebude brzy nechávat tetovat další prst s nějakou novou slečnou, která se objeví v jeho životě.

Jiří Strach o zákulisí natáčení Docenta: S Trojanem jsme si to užili, Ramba byla drsná i mimo plac, odhalil

Související články

Další články

Nejnovější kauzy