Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Holka Maja Semana (†20) nahrává zprávy z psychiatrie: Už nikdy nechci jiného, pláče

Pro Adélku skončila šestiletá láska.
Zdroj: instagram/cicamicaparadnica, instagram/itsmajoseman
+ Dalších 5 fotografií
tragédie

V posledních dnech hýbe internetem hrůzná smrt slovenského youtubera Maja Semana (†20), který nezvládl svůj dlouholetý boj se závislostí na drogách. Podle dostupných informací byl v době smrti na hotelovém pokoji s přítelkyní Adélou, která stejně jako on lítala v těžké závislosti. Ta se po jeho smrti zhroutila a odvezli ji na psychiatrii. Teď odtamtud přišly první zprávy.

Slovenský influencer Majo Seman zemřel před pár dny. "Byl ubytovaný v jednom z našich apartmánů a ráno mi volala policie, že tam je mrtvý člověk, že se asi předávkoval. Byla tam stříkačka a kopec léků. Měl tam přítelkyni, kterou odvezli rovnou na psychiatrii," zní z příspěvků na sociálních sítích.

Adéla je psychicky na dně

Adéla o sobě dala od tragické události poprvé vědět. "Jsem na psychiatrii, protože bych to jinak nezvládla. Bála se o mě i moje rodina. V životě už nechci nikdy nikoho jiného. A ještě si to dávám za vinu, že kdybych zavolala sanitku dřív, že bych tomu mohla zabránit...," pláče na záběrech.

"Jeden den mi dává pusinku na dobrou noc a jde mi koupit snídani a druhý den mám šestiletou lásku pryč. My jsme se s Majem milovali, chtěli jsme být čistí, bydlet spolu a mít dětičky. A teď je to všechno pryč," dodala. Zoufalá Adéla ještě sledujícím řekla, že neví, jak dlouho ji na psychiatrii nechají, ale že asi není dobrý nápad, aby odtamtud odcházela.

Vyjádřila soustrast také mamince youtubera. "Jsi nejvíc úžasná maminka, Majo mi všechno vyprávěl. Moc mě bolí, že cítím tvoji bolest až sem."

Psal písně, které se styděl ukázat

Adéla ještě dodala, že když byli spolu s influencerem o samotě, tak jí zpíval vlastní písničky, které se však styděl zveřejnit. "Ukážu vám jeho reálné umění, které se styděl ukázat. Osobně vám zazpívám jeho hudbu, která si získala moje srdíčko. Nestihl vám to zazpívat," napsala. "Tento svět přišel o nejvíc talentovaného, ambiciózního, výjimečného a života milujícího člověka."

Zemřel v hotelovém pokoji

Youtuber a influencer Majo Seman patřil mezi nejsledovanější na slovenské scéně. Začínal vytříbeným humorem, postupně však veřejně promlouval i o svých nejniternějších problémech. Strávil nějakou dobu na ulici a spadnul do závislosti na drogách. I přesto však jeho smrt přišla naprosto neočekávaně. Ještě týden před smrtí totiž fanouškům hlásil, že bude brzy v pořádku.

"První měsíc bez drog mám za sebou, jsem tak šťastný! Všechno je na dobré cestě, už to nebude dlouho trvat a budete mě mít zpět čistého a nezastavitelného," napsal na svůj Instagram týden před tragédií. Teď se pod jeho dobrou zprávou objevují už jen slova lítosti. "Strašně mě mrzí, že se nepodařilo. Snad je ti teď už dobře," napsal jeden ze zdrcených fanoušků.

"Nedokázala jsem ho zachránit. Mrzí mě to. Prvního září život Maja skončil," napsala matka youtubera na jeho Instagram pár hodin poté, co zemřel. Majo se přitom fanouškům na sociálních sítích chlubil, že dělá pokroky a vše je na dobré cestě. Už v minulosti se několikrát snažil ze svojí závislosti vyléčit. Pokaždé ale zase spadnul do toho kolotoče znovu.

Nepomohlo mu ani to, že chodil se svou milovanou Adélou, která s těžkou závislostí na drogách bojovala taky. Několikrát ve videích prohlásil, že kdyby od ní odešel, nejspíš by se zabila a měl o ni strach. "Promiň, Adélko, ale já tohle už nemůžu snášet. Já jdu říct celou pravdu. Bojím se, že když odejdu a nezůstane ti nikdo, ufetuješ se k smrti. Prosím, přestaň," prosil ji Majo.

Bylo vidět, že jsou často v naprostém deliriu a hádají se kvůli drogám. Youtuber své přítelkyni vyčítal, že mu krade peníze a vydělává si svým tělem. Ani předchozí Majovy vztahy nebyly zrovna procházkou růžovou zahradou.

Související články

Další články