Obvykle to trvá jen nějakých pět šest minut, ale ta otrava! Dokopat se k holení nohou je jedna z nejhorších věcí, které musí ženy udělat pro svou krásu, a tato činnost je vůbec tou nejnenáviděnější, co pro sebe musíme dělat.

Průměrná žena shazuje porost čtyřikrát týdně a nejčastěji k tomu používá holítko a pěnu. Ty línější si zajdou na vosk, ale na další proceduru musíte mít delší chloupky a některým se zase v tomto případě nechce čekat. Není proto divu, že v zimních měsících, pokud to nevyžadují milostné povinnosti, na to některé ženy rezignují. Ale tajně a nikomu to neříkají. Přesto všechny víme, že se na to v zimě občas vykašleme.

Protože to děsně otravuje.

Za celý život strávíme celé dva měsíce holením a nejčastěji to děláme ve vaně. Která má jen sprchový kout, je podle průzkumu mezi britskými ženami holením daleko víc znechucená. Nejspíš proto, že ve vaně u toho alespoň můžete ležet.

Asi vás nepřekvapí, že druhou zatrženou nenáviděnou věcí v dotazníku je mytí hlavy a vůbec úprava účesu včetně následného foukání hřívy. A častěji trpí ty, které chodí na kluka. Dostat po ránu krátký účes do požadovaného tvaru bývá kolikrát utrpení. Stejně jako odličování, zvláště po bujarém večírku. Všechny víme, že je dobré pro svou pleť večer sudat make-up, kromě toho, že se nám zanášejí póry, nám hrozí i lámání řas pod nánosem maskary a opuchnutí víček, ale ruku na srdce – která z vás kolikrát padla do teplé postele i s barevným nánosem?