Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Holčičky v ohrožení: Iva (18) a Marian (46) zažívají obrovské problémy!

Zdroj: Facebook
+ Dalších 7 fotografií
výměna manželek
V životě známého páru z kontroverzního dílu Výměny manželek snad nikdy nenastane klid. Věkově vzdálení manželé Iva (18) a Marian (46) se těší z narození druhé dcery Anetky. Místo radosti z toho, že dcera Dominika (2) má sestřičku, se potýkají s problémy, které navíc ohrožují oba jejich potomky.

Iva s Mariánem nedávno oznámili, že hledají nové bydlení. „Něco v Semilech nebo v okolí do devíti tisíc korun. Alespoň 3+kk nebo 3+1,“ prozradil eXtra.cz sympatický Marian s tím, že se chtějí přestěhovat z důvodu, že v jejich bytě se objevily plísně.

„Začalo plesnivět pod linoleem a nemůžeme najít s majitelem bytu společnou řeč, aby plísně odstranil. Už jsme objednali nové linoleum, ale za naše peníze. Věřím, že se majitel k tomu postaví zodpovědně, přeci jen máme v bytě dvě malé děti a plísně mohou být pro ně závadné. Zatím jsme se nedohodli, i proto řešíme, že bychom se přestěhovali. Máme to u nás doma rádi, tak věřím, že se ale nakonec stěhovat nebudeme muset a s majitelem bytu najdeme řešení. Jde nám ale hlavně o zdraví dětí,“ řekl eXtra.cz Marian, který je pyšným otcem.

„Děti nám dělají radost. Sice Dominika žárlí na Anetku, ale to je nejspíš jen dočasné, než si zvykne, že všechna pozornost už není jen směrem k ní,“ dodal manžel Ivy, která už teď moc dobře ví, že starat se o dva potomky je pořádná honička. Podle Mariana prý vše zvládá na jedničku.

Snad se manželům podaří společně s majitelem bytu dohodnout na odstranění plísní v bytě. Pro malé dítě žít v takovém prostředí může být totiž hodně rizikové…

Související články

Další články