Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Holčičky a gayové, připravit kapesníky: Zayn Malik opustil One Direction. Sláva už mu nevoněla!

Holčičky a gayové, připravit kapesníky: Zayn Malik opustil One Direction. Sláva už mu nevoněla!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Největší světový boyband One Direction opouští po pěti letech Zayn Malik (22). Zpráva, která se šíří mezi fanoušky, je už oficiálně potvrzena členy skupiny.

Pět kluků přišlo v roce 2010 do britského X Factoru Harry Styles, Liam Payne, Niall Horan, Louis Tomlinson a Zayn Malik bojovali o místo na výsluní se svým zpěvem každý sám za sebe.

Nikdo z pětice se ale nedostal příliš daleko. Potom zasáhl Simon Cowell, známý porotce, který dal kluky dohromady a vytvořil skupinu One Direction. Jak několikrát přiznal, sám neměl tušení, jaký celosvětový fenomén se mu rodí pod rukama.

One Direction postupovali v soutěži stále výš a už v průběhu přímých přenosů na ně začaly čekat fanynky před branami haly. Kluci nakonec nevyhráli, přesto se jim podařilo dobýt srdce mladých fanynek z jejich rodné Velké Británie a snad i ve všech zemích světa.

Jeli spolu jak americké, tak čínské, australské a samozřejmě evropské turné.

A právě Zayn Malik, tmavovlasý rebel s uhrančivým pohledem, zvládal zájem médií a fanoušků čím dál méně. Měly se u něj projevovat deprese, nedostatek soukromí a věčné nahánění jeho osoby ho přiváděly k šílenství.

Nebyl samozřejmě jediný. Neúnosný zájem všude, kam vkročili, se pokoušeli v průběhu pěti let řešit všichni členové kapely, ať už přes média nebo právně.

„Prožil jsem fantastické věci a dostal jsem od života mnohem víc, než jsem si kdy já sám dokázal představit. Po pěti letech mám ale pocit, že je nyní ten správný čas, abych kapelu opustil. Chtěl bych se omluvit fanouškům, už nemůžu dál. Musím udělat tento těžký krok, musím se zachovat tak, jak cítím v mém srdci, že je to správné," uvedl Zayn pro Mail Online.

"Odcházím, protože chci být normální dvaadvacetiletý kluk, který je schopen relaxovat a mít nějaké soukromí. Už nezvládám žít v záři reflektorů," potvrdil zpěvák domněnky médií.

"Vím, že mám čtyři přátele na celý život. A jsem si jistý, že Louis, Liam, Harry a Niall budou i nadále nejlepší kapela na světě," zakončil své prohlášení pro Mail Online Malik.

Zayn se potýkal s problémy týkajícími se přehnané publicity poměrně dlouhou dobu a jeden čas se radil i s Justinem Bieberem, který v pořadu slavné Oprah Winfrey prohlásil, že do kina musí chodit po začátku filmu, když je tma, a odcházet před koncem nebo že nepoznaný na večeři, kterou by si v klidu užil, byl naposledy před dvěma lety, což je psychická zátěž, kterou si nedokáží lidé představit.

A tak to dopadá, když toužíte po tom, být slavní, aniž byste si uvědomovali, co sláva vlastně znamená. Absolutní ztráta soukromí a osobního života není pro každého.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy